ההצלחה של הפועל נצרת עילית נמשכת. היום אחר הצהריים ב'גרין' דילגה הקבוצה בקלילות מדהימה על יריבה חזקה מאוד, הפועל פתח תקוה, בתוצאה 1:3. בעקבות הניצחון ביססה נצרת עילית את מעמדה בצמרת טבלת הליגה הלאומית. למעשה היא שמרה על המקום השלישי.

ירון הוכנבוים (צילום: יוסי וקנין)

נצרת עילית הציגה משחק טוב מאוד, כששולשת הקשרים במרכז המגרש -  הברזילאי פדרו, אוהד רבינוביץ ואיתן וולבלום - ביטלו את פתח תקוה. משחק מצוין היה גם לקשר גיא דיין ולמגנים אלי בלילתי ואחמד קסום.

נצרת עילית פיגרה 0:1 בשלב מוקדם של המשחק, אך הגיבה מהר עם שלושה שערים. ליעד אלמליח כבש את שער השיוויון, אלמליח מסתמן כשחקן הכי מסוכן של נצרת עילית במצבים נייחים. שער היתרון, השני של הקבוצה, נכבש מרגלו הימנית של החלוץ הברזילאי חוליו סזאר.

אלי בלילתי חוגג (צילום: יוסי וקנין)

יהונתן לוי חוגג עם אוהד (צילום: יוסי וקנין)

השער השלישי נכבש מראשו של החלוץ הצעיר והמוכשר שהגיע ממכבי חיפה גל קטבי. זה קרה 20 שניות אחרי שנכנס למשחק. קטבי כבש את שער הבכורה שלו, שחיכה לו הרבה זמן.

ווינרים (צילום: יוסי וקנין)

משחק מצוין היה גם לשוער אבי אבגי, שנמצא בכושר מצוין הודות לעבודה שלו תחת מאמן השוערים הבכיר אריק שמואלי.

כמו כן הטיב לשחק החלוץ יהונתן לוי, שבעקבות הצטיינתו במשחקים האחרונים זכה לשמירה הדוקה מאוד. דבר שאפשר לסזאר להיות הרבה יותר מסוכן. ללוי היו שתי הזדמנויות טובות לכבוש. באחת הפעולות שלו בלטה שוב יכולת הפריצה הפנומנלית שלו. עדות נוספת לסיבה שהוא הפך בימים האחרונים לאחד השמות החמים בכדורגל הישראלי.

בסיום חגגו השחקנים עם האוהדים, שלראשונה העונה הגיעו קצת יותר מהממוצע הרגיל ובמרבית דקות המשחק עודדו את הקבוצה.