הפועל עפולה משחקת היום ב'טדי' (שישי 5.8), החל מהשעה 16:00, נגד הקבוצה הכי טובה כיום בליגה הלאומית הפועל קטמון/ירושלים.

עפולה מגיעה למשחק אחרי שתי תוצאות תיקו בתקווה לחזור האופיר חיים (צילום: שרון צור)יום למסלול הניצחונות דווקא מול הירושלמים, שמגיעים בפורמה נהדרת למשחק אחרי הזכייה בגביע הטוטו ועם חמישה ניצחונות מתוך שישה משחקים.

עפולה מגיעה עם סגל מלא למשחק, כאשר אולי יתכנו שני שינויים בהרכב עליהם המאמן אופיר חיים עדיין לא החליט באופן סופי. הערכה היא כי החלוץ תומר סויסה לא ייפתח בהרכב.

בנוסף בקבוצה מתאמן כבר כשבועיים החלוץ אוגו אזוצ'קו ששיחק בעבר בקבוצה והגיע מראשון לציון. חיים מעוניין מאוד להחתימו ומקווה שיעמוד לרשותו בקרוב. מנגד קטמון תחסר את החלוץ המצטיין שלה וויליאם אגאדה שרשם כבר שבעה שערים העונה בכל המסגרות.

"כמו מתחילת העונה גם במשחק הזה אני מתמקד יותר בקבוצה שלי ופחות ביריבה. עם כל הכבוד לקטמון שהם באמת קבוצה טובה ומשחקים את הכדורגל הכי טוב בליגה, אני חושב שאם נשחק את המשחק שלנו יהיה מאוד קשה לקטמון, כי אנחנו קבוצה לא פחות טובה",  אמר חיים על המכשול הקשה שמצפה לקבוצתו בטדי והוסיף: "אנחנו מעריכים ומכבדים את קטמון אבל שוב אני מסתכל על הקבוצה שלי, איך אנחנו נראה ונשחק ופחות על היריבות. מבחינתנו אנחנו באים לנצח גם את קטמון".

 אתם מגיעים אחרי 2 תוצאות תיקו, יש קצת לחץ בקבוצה לחזור למסלול הניצחונות?

"אנחנו רוצים לחזור למסלול הניצחונות. נכון שבשליש האחרון של המשחק אנחנו לא מרוכזים, אבל אנחנו משחקים כדורגל טוב וזה מעודד אותי מאוד. אני מאמין שאם נשמור על היכולת הטובה גם הניצחונות יגיעו".

אתה מרוצה עד כה מפתיחת העונה שלכם ומקצב צבירת הנקודות?

"אני תמיד רוצה יותר, אבל בהתחשב במה שעברנו השנה אני די מרוצה. כמובן שתמיד יכול להיות יותר טוב. אני לא בא בטענות לשיפוט אף פעם, אבל אני חושב שאלמלא מספר טעויות שיפוט קריטיות נגדנו היינו היום עם עוד 4 נקודות".

תומר סויסה (צילום: שרון צור)

תומר סוויסה שבמשחק האחרון נגד הפועל רמת גן הוחלף במחצית השנייה וירד עצבני לספסל תוך כדי שהוא אינו לוחץ את ידו של מאמנו ואף סינן מספר מילים, עמד השבוע לוועדת משמעת פנימית בקבוצה. על כך אמר חיים: "זו התנהגות שלא מקובלת עליי. תומר הוא שחקן טוב ואני מאמין בו. היו משחקים שהלך לו פחות טוב, אז אני מבין את האמוציות ואת הרצון שלו להוכיח. אבל יש לנו גבולות שאותם לא חוצים ואני אדע איך לטפל בזה".