הפועל נצרת עילית לא תחתים חלוץ בכיר נוסף, מחליף ליובל שאוט שנפצע, עד חלון העברות בינואר. כך מבהיר מנכ"ל הקבוצה גיל ברעם, כשהסיבה לכך היא כלכלית.

גיל ברעם (צילום: שרון צור)

"הסגל סגור. לא יוחתם עכשיו חלוץ בכיר", הבהיר ברעם, "את ההתאמות הבאות בסגל נעשה רק בינואר. הסיבה לכך היא כלכלית. אין לנו כסף ואין לי כוונה להיכנס לגרעונות. מעבר לכך יש לי כבר חלוץ בכיר וקוראים לו חוליו סזאר".

מעבר לכך, מנכ"ל נצרת עילית נהנה מהקבוצה ומהיכולת שהיא מפגינה בפתיחת העונה – הכי טובה שלה בשנים האחרונות. "אני מרוצה מפתיחת העונה. יש לנו קבוצה שקשה לשחק נגדה", אמר ברעם, "רועי כהן וירון הוכנבוים עושים עבודה מצוינת. אחרי שישה משחקים ולאחר ההתרשמות שלי מהליגה העונה, אנחנו בהחלט יכולים להמשיך קדימה. יש בקבוצה שילוב מצוין בין צעירים לוותיקים. מרקם מצוין בין ליעד אלמליח, אבי אבגי וחוליו סזאר לאיתן וולבלום, יהונתן לוי ואוהד רבינוביץ".

מחר מארחת נצרת עילית את הפוע לפתח תקווה במשחק מסקרן מאוד. לקראתו אמר ברעם: " זה משחק מפתח. משחק נגד אחת מארבע הקבוצות שצברו הכי הרבה נקודות עד עכשיו. פתח תקוה זו  קבוצה חזקה ומושקעת. ניצחון יהיה הצהרת כוונות. המגרש שלנו חייב להיות מבצר. יש לנו את הכלים להלחם בפתח תקוה".