אחד השחקנים הבולטים בפתיחת העונה המצוינת של הפועל נצרת עילית, מקום שלישי בליגה לאחר שישה משחקים, הוא הקשר האחורי (50-50) איתן וולבלום בן ה-21. הצעיר המוכשר מציג יכולת גבוהה ברמה ההגנתית וההתקפית שבאה גם לידי ביטוי בתרומה התקפית לא מבוטלת – שני שערים. הראשון נגד איכסל והשני בשישי שעבר נגד ראשל"צ.

איתן וולבלום (צילום: שרון צור)

וולבלם הוא אחד השחקנים שהמנהל המקצועי רועי כהן שם למטרה להשאיר בסגל הקבוצה, לאחר חצי העונה המצוינת שהציג בעונה שעברה ואכן כך קרה. "המשכתי בנצרת עילית כי אחרי חצי עונה לא פשוטה ברמת גן זה היה המועדון שהאמין בי", הסביר וולבלום, "נצרת עילית תמכה בי, האמינה בי ומפה אני רוצה לעשות את קפיצת המדרגה. זה המקום הכי נכון עבורי".

לדברי וולבלום המפגש שלו עם מאמן הקבוצה ירון הוכנבוים שידרג אותו כשחקן ולמעשה הפך אותו למה שהוא היום – אחד הקשרים הצעירים הבלוטים והמבטיחים בליגה הלאומית.

"ירון נתן לי הרבה ביטחון לעשות במגרש את מה שאני יודע", הסביר וולבלום, "הוא נתן לי ביטחון לעשות במגרש דברים שלא עשיתי בעבר כמו כניסות לעומק ולבעוט מחוץ לרחבה. הוא נותן לי קרדיט להשתתף בהתקפה. הוא שם אצלי דגש על חטיפות כדור ותקלים וכל הזמן דורש ממני להשתפר עוד ועוד. ירון נתן לי את הדחיפה כדי שאוכל לפרוץ. תחתיו השתפרתי מאוד והיום אני מבין את המשחק אחרת. כשהגעתי לנצרת עילית הוא פתח לי הרבה רעיונות חדשים איך צריך לשחק. הוא בהחלט לימד אותי המון".

ירון הוכנבוים (צילום: שרון צור)

על פתיחת העונה הטובה הוסיף וולבלום: "פתחנו טוב וממשחק למשחק אנחנו משתפרים. אני שמח שאני מצליח לעזור לקבוצה בשערים, בבישולים ובעבודה על המגרש. יש אווירה טובה בקבוצה. יש לנו צוות מקצועי שעוזר לנו בהכל – המנהל המקצועי רועי כהן, מאמן הכושר שרון ומאמן השוערים אריק שמואלי".

לקראת המשחק המסקרן ביום שישי נגד הפועל פתח תקווה אמר וולבלום: "חשוב שנמשיך לחבר הרבה ניצחונות, במיוחד בתחילת העונה. זה ייתן לנו דחיפה להמשך הדרך. פתח תקוה יריבה טובה. נעשה את המקסימום כדי לנצח".