שוער הפועל נצרת עילית אבי אבגי הציג יכולת טובה בניצחון ביום שישי בתוצאה 0:2 על עירוני ראשל"צ. אבגי מנע מהיריבה לכבוש מספר פעמים, בעיקר במחצית הראשונה, לאחר שזו הגיעה למספר הזדמנויות טובות.

אבי אבגי (צילום: שרון צור)

אבגי בן ה-40 הוא אחד העוגנים המשמעותיים בסגל של 'הטריו' ואת העונה הזו הוא פתח מצוין. הוא מגלה יכולת טובה ויש לו חלק גדול בעובדה שהקבוצה נמצאת היום במקום השלישי. ה'טריו' שיבח את יכולתו בסוף השבוע, אך לצד השבחים יש להזכיר את הטעות הלא אופיינית לו נגד מכבי אחי נצרת, שלאחר דיבורים עם השופט והקוון הורחק.

"אבי הוא שוער ברמה גבוהה. יש לו ניסיון רב. אנחנו מרוצים ממנו ונהנים מהיכולת שלו", אמר מאמן הקבוצה ירון הוכנבוים, "אבי הוא שחקן מוביל ומנהיג בחדר ההלבשה. היציבות שלו, היכולת המצוינת והאופי הטוב שלו נותנים המון שקט להגנה החדשה".

היום קיימה הקבוצה אימון בצהריים במזג אוויר חם מאוד, מה שהקשה על השחקנים להתאמן בצורה אידיאלית. המגן הימני המצוין אחמד קאסום לא התאמן לאחר שהוחלט להעניק לו יום מנוחה נוסף.

אחמד קאסום והמנהל המקצועי רועי כהן (צילום: שרון צור)

ביום שלישי תחל הקבוצה בהכנות למשחק בשישי ב'גרין' נגד הפועל פתח תקווה, אחת הקבוצות שפתחו מצוין את העונה. עבור הוכנבוים ושחקניו זהו משחקן שיכול לסמן את דרכה של הקבוצה העונה. לקראת המשחק שוב עולה השאלה: באיזו שיטת משחק יישחק הוכנבוים? עם שלושה בלמים או עם שני בלמים. 

"פתח תקוה היא קבוצה של פלייאוף עליון. אם היא לא היתה פותחת את העונה עם מינוס של נקודות היא היתה עכשיו בצמרת הטבלה", אמר הוכנבוים, "זו קבוצה חזקה. נתכונן בהתאם".