האם הפועל נצרת עילית אכן מתכוונת להחתים חלוץ בכיר במקומו של יובל שאוט? ככל הנראה בהנהלה, בניגוד לרצון המאמן ירון הוכנבוים, לא בטוח שזה יקרה. בכל אופן לא בתקופה הקרובה. 

ראשי נצרת עילית. עניין של כסף (צילום: שרון צור)

"אנחנו נחתים חלוץ בכיר נוסף רק אם יהיה מישהו שהוא אקס פקטור עבורנו ואם המצב הכלכלי יאפשר זאת", הבהיר המנהל המקצועי רועי כהן את עמדת המועדון בנושא, "אנו סומכים על חוליו סזאר,יהונתן לוי וגל קטבי שיעזרו לקבוצה בפן ההתקפי".

היום במסגרת המחזור השישי בליגה הלאומית תשחק נצרת עילית בחוץ נגד עירוני ראשל"צ. הרצון בקבוצה לייצר ניצחון שני ברציפות ולהמשיך להתבסס בצמרת הטבלה. פתיחת העונה הטובה הגדילה את הציפיות מהקבוצה ולפיכך היא הפייבוריטית במשחק.

ירון הוכנבוים (צילום: שרון צור)

המאמן הוכנבוים צפוי לפתוח בהרכב זהה זה שפתח בניצחון על בית"ר תל אביב/רמלה, אלא אם יחליט להפתיע את ראשל"צ ולחזור לשחק עם שלושה בלמים. בהתקפה צפוי להמשיך לפתוח לצדו של חוליו סזאר החלוץ הצעיר והמוכשר יהונתן לוי, שהיה טוב נגד רמלה/תל אביב, למרות שלא כבש.

הקשר הבכיר של הקבוצה גיא דיין, שלא התאמן השבוע באופן סדיר בגלל פציעה בגב התחתון, צפוי לשחק. השוער אבי אבגי יחזור לעמוד בין הקורות אחרי שריצה עונש הרחקה במשחק הקודם.

יהונתן לוי (צילום: שרון צור)

"כמו בכל שבוע אנחנו מתכוננים לכל משחק במלוא הרצינות עם כל ההכנות הנדרשות", אמר המנהל המקצועי כהן, "ראשל"צ קבוצה טובה ועוד משחקת במגרש הביתי שלה, אבל אנחנו בכל מקום רוצים לעשות את הטוב ביותר ולחזור עם מלוא הנקודות".