הפועל עכו נגד הפועל אשקלון: שתי קבוצות לא רעות. לאשקלון יתרון מסוים. ניצחון לאשקלון.

נס ציונה נגד הפועל קטמון ירושלים: נס ציונה מראה עד כה שהליגה הלאומית לא גדולה עליה, אבל מצד שני קטמון דורסת למרות המעידה מול הפועל כפר סבא. לדעתי לאחר הניצחון שלה בגמר גביע הטוטו על מרמורק ותואר ראשון למועדון היא תגיע מעודדת למשחק. ניצחון לקטמון.

תומר רחמים (צילום: שרון צור)

הפועל עפולה נגד הפועל רמת גן: מה אני יכול להגיד על עפולה? עפולה זה כמו מפעל חיים. 15 שנה במועדון כמו בית בשבילי. לטוב ולרע עשינו הרבה דברים יפים. מועדון שהתבסס בליגה הלאומית כמועדון לגיטימי זו השנה השישית. מצד שני ברמת גן משהו לא "דופק", לא מתחבר, מאמן הוחלף, עם שמות כמו אבידור, בנש, מלול, איבאנוב, דור חוגי ועוד היו צריכים להיות בדבוקת הצמרת. כמובן שאף פעם לא אהמר נגד עפולה. ניצחון לעפולה.

הפועל מרמורק נגד בני לוד: מרמורק לא מצליחה להתרומם עם מאמן שאני באמת מחזיק ממנו, אלדד שביט, שאפתן ומקצוען. מצד שני בני לוד אחרי לכתו של אבו סובחי בטרם עת נעלמה שם התשוקה והרעב. יתרון למרמורק, אבל לא אתפלא גם אם יצאו עם חלוקת נקודות. תיקו.

מכבי אחי נצרת נגד בית"ר תל אביב/רמלה: עילוט מגרש קשה לכל קבוצה שמגיעה לשחק בו, מצד שני אחי פתחו את העונה ברגל שמאל וצריכים מאוד את הנקודות. ניצחון לאחי נצרת.

עירוני ראשל"צ נגד הפועל נצרת עילית: ראשל"צ פתחו את העונה לא טוב וכרגע טרם מינו מאמן. נצרת עילית תגיע מעודדת אחרי ניצחון במחזור הקודם עם סגל שלא מבייש קבוצת צמרת. בגלל המומנט החיובי אני עם הקבוצה של 'הטריו'. ניצחון לנצרת עילית.

הפועל פתח תקווה נגד הפועל איכסל: מסאי דגו מאמן מצוין שבנה קבוצה לא רעה, מצד שני איכסל במצב לא טוב וטרם מינתה מאמן לאחר שפיטרו את לבנדה.  ניצחון לפתח תקווה.