צילום: שרון צור

מועדון הפועל נצרת עילית ערך בשישי (21.9) במחצית המשחק נגד בית"ר תל אביב/רמלה טקס הוקרה לשחקני העבר של המועדון הקשר עופר 'מונו' רוזן, הבלם אלישע אוסקר ואחיו אילן. השלושה שיחקו במועדון במשך שנים רבות והטביעו חותם על תקופתם.

בטקס נכח ראש העירייה רונן פלוט, שלא מפספס אף טקס שמתקיים לכבוד שחקני העבר. למרות לו"ז צפוף ועמוס הוא מפנה זמן, מגיע ומכבד את תרומתם. "זה לא דבר מובן מאליו שראש עיר מגיע לכל הטקסים האלה. להוריד בפניו את הכובע", אמרו במועדון. לטקס הגיע גם ממלא מקום ראש העירייה אלכס גדלקין.

צילום: שרון צור

צילום: שרון צור

כאמור הטקס נערך במחצית והשלושה עלו לכר הדשא בליווי מחיאות כפיים של האוהדים, שהצעירים שביניהם לא ראה אותם משחקים. אלישע היה בלם מהטובים בצפון, אחיו אילן היה מגן ימני לוחמני, נמרץ ומשקיען ועופר 'מונו' רוזן היה קשר מחונן, טכני מאוד, ווירטואוז עם הכדור, בעל ראיית משחק ברמה הגבוהה ביותר ודמות חיובית מאוד בחדר ההלבשה. השלושה קיבלו תשורה מהמועדון על תרומתם.

צילום: שרון צור

צילום: שרון צור

"התרגשתי מאוד", אמר אלישע לאחר הטקס, "באתי למגרש עם המשפחה שלי. המגרש השתנה מאוד וגם הקהל התחלף. ראיתי הרבה אוהדים חדשים ומעט אוהדים שהיו כששיחקתי. כל הכבוד למועדון על המחווה היפה הזו לשחקני עבר. שמחתי לראות ששחקני העבר גיל ברעם, שרון סויסה ורועי כהן מובילים את המועדון. עם רועי וגיל היה לי הכבוד לשחק. גיל היה בלם ומגן שמאלי טוב. לא אשכח שבעונה הראשונה שלי בקבוצה הבוגרת, תחת המאמן דב עצמון, במשחק בחצור עשיתי טעות ובעקבות כך הקבוצה ספגה שער. גיל היה הראשון שבא אליי ועודד אותי".

צילום: שרון צור

אילן אוסקר הוסיף: "היה מרגש מאוד. תודה רבה על הכבוד. התרגשתי במיוחד לעלות על הדשא אחרי הרבה שנים שלא עליתי עליו. התרגשתי גם לראות אנשים ששיחקתי איתם. היה טקס יפה ומכבד".

עופר רוזן אמר לאחר הטקס: "אני רוצה להודות לגיל ברעם על המחווה היפה והמרגשת. כיף לדעת שבמועדון זוכרים את העבר היפה שהיה פה. הטקסים האלה הם דבר מבורך שמוסיף רק טוב למועדון. אני רוצה להגיד תודה גם לשרון סויסה ורועי כהן, שגם כן עומדים מאחורי הדבר הזה. המשיכו כך. ישר כוח. אני רוצה לאחל הצלחה לקבוצה בליגה ובעזרת השם שנסיים כמה שיותר למעלה. יאללה הפועל".

בסיום הטקס מנהל הקבוצה שרון סויסה העניק לאלישע ואילן אוסקר מנויים למשחקי הקבוצה.