הרבה שנים לא הציג שחקן בנצרת עילית משחק כל כך טוב והותיר חותם בלתי מעורער על התוצאה הסופית. ליעד אלמליח, קפטן הקבוצה, הציג במשחק נגד בית"ר תל אביב/רמלה את אחד המשחקים הטובים שלו במדי האדומים מ'גרין'. הוא למעשה חתום על הניצחון החשוב בתוצאה 1:2.

ליעד אלמליח. ראשון לכל כדור (צילום: שרון צור)

אלמליח, שזכה לאחרונה לכינוי 'המנהיג השקט', כבש במשחק את שני השערים, אך מעל ומעבר הציג משחק הגנה נטול טעויות. הוא היה תמיד במקום הנכון בזמן הנכון. משחקו התבטא בראש ובראשונה בשקט ובקור רוח. כל נגיעה בכדור שלו היתה קלאסה. כל פעולה שעשה התבצעה על סף השלמות. הוא תיקל, היה ראשון לכל כדור גובה, תמיד סגר קווי מסירה של שחקני היריבה, השתמש בניסיונו, חיפה על טעויות של אחרים והנהיג.

"ליעד הוא דמות ומופת איך צריך להיות כדורגלן", החמיא לו אחרי המשחק מנכ"ל הקבוצה גיל ברעם, שהתעקש בעונה שעברה להשאיר אותו בסגל, "הוא שש שנים אצלנו. מצא בית חם ואנחנו גלינו שחקן נשמה, חכם ומשקיען. הוא כדורגלן מצוין ואני מקווה שיישאר איתנו עוד הרבה שנים".

המנהל המקצועי רועי כהן הוסיף: "ליעד הציג משחק מדהים הגנתית והתקפית".

אחרי שש עונות ב'גרין' אלמליח זכה בצדק בתפקיד הקפטן. הוא בהחלט ראוי לכך. היום הוא אחד השחקנים הבכירים, המובילים והמשמעותיים בקבוצה, על המגרש ובחדר ההלבשה. הוא כנראה מבין את גודל הציפיות והאחריות המוטלת עליו ולכן ב'גרין' מקווים שהיכולת הטובה שהוא מציג לא תיפסק.