מי ישחק? (צילום: שרון צור)

הנה זה בא: הפועל עפולה, מחזיקת גביע הטוטו של העונה שעברה, מארחת היום בשעה 19:00 את הפועל פתח תקוה במסגרת המחזור הראשון בגביע הטוטו. במועדון מקווים שגם העונה הם יצליחו במפעל השלישי בחשיבותו.

ראשי המועדון הנשיא ששי יעקב והיו"ר דני אסולין, המכונים 'הצמד יעקב-אסולין', מצפים לפתיחת עונה ברגל ימין והצלחה במשחקים שמהווים הכנה לקראת משחקי הליגה. המאמן אופיר חיים, שבנה קבוצה חדשה לגמרי צפוי לפתוח עם הרכב טלאים, שכן סגל השחקנים טרם אושר בבקרת התקציבים.

"יש הרגשה טובה לקראת החזרה למגרשים", אמר יו"ר הקבוצה, דני אסולין, "אנחנו עדיין לא יודעים מי יוכל לשחק. בעונה שעברה התחלנו את גביע הטוטו ברגל שמאל, שיחקנו נגד אחי נצרת והפסדנו, אבל בסוף לקחנו את הגביע".

הנשיא ששי יעקב יחד עם תומר רחמים והמנכ"ל עמי אסייג (צילום: שרון צור)

העפולאים יקוו כאמור לעבור שלב ולנסות לשחזר את ההישג של אשתקד כאשר זכו בתואר היסטורי עבור המועדון. מה גם שבקבוצה יודעים שהמפעל יכול להזרים כספים שהמועדון זקוק לו ולכן מתייחסים אליו ברצינות רבה. "כל הישג שאפשר להביא לקבוצה זה מבורך לעיר", אמר אסולין והוסיף: "אם כולם יעברו בבקרה תהיה קבוצה טובה השנה".

על שחקני הרכש אמר אסולין כי הם התאקלמו היטב במועדון: "היה מחנה אימונים מאוד מוצלח עם אווירה טובה והשחקנים התגבשו".

למקרה והסגל בסופו של דבר כן יעבור בבקרה כולם יהיו כשירים למשחק, למעט אסף אריאלי הפצוע בשרירי הבטן. עם הקבוצה החל להתאמן הקשר הילאל מוסא, ששיחק בעונה שעברה בבני סכנין ומועמד להצטרף לקבוצה.