דני אסולין (צילום: שרון צור)

האם אופיר חיים ימשיך בהפועל עפולה עונה נוספת? על פי ההתנהלות של הצדדים בחודש האחרון, נראה שהם יותר קרובים פרידה מאשר להמשך ההתקשרות.

העובדה ששני הצדדים טרם ישבו בצורה מסודרת ועניינית לגבי העונה הבאה רק מגדילה את הערכות שחיים כנראה יעדיף לאמן בעונה הבאה קבוצה אחרת ולאו דווקא את עפולה, למרות ההצלחה ומערכת היחסים הטובה.

מה שכן ידוע בכל הסוגיה הזו הם שני דברים: הראשון, הפרסום כי מכבי פתח תקוה מעוניינת בחיים. השני, ההצהרות החוזרות ונשנות של דני אסולין וששי יעקב שאם אופיר חיים לא ימשיך הם מיד יחתימו את ירון הוכנבוים (מתעלמים מהעובדה שיש לו חוזה לעונה נוספת).

בשבוע הבא, כך לדברי היו"ר דני אסולין, תתקיים סוף סוף הפגישה המכרעת עם חיים. אסולין הבהיר בשיחה עם 'מיינט העמק' כי הוא רוצה מאוד שחיים ימשיך.

"ניפגש בשבוע הבא. לא תהיה סחבת בסוגיה הזו. אנחנ ורוצים כבר לסגור את העניין", אמר היו"ר אסולין, "שוחחתי עם אופיר והוא אמר לי שאף אחד ממכבי פתח תקוה לא דיבר איתו. אם הוא לא יהיה כולם יודעים את מי אנחנו רוצים".

גורם בכיר בנצרת עילית מסר ל'מיינט העמק' כי ב'גרין' לא אוהבים את ההצהרות של אסולין ויעקב כי יפנו לירון הוכנבוים במידה וחיים לא ימשיך. "השחצנות והיהירות של העפולאים רק תוביל לסכסוך בין המועדונים", אמרו ב'גרין'.