אופיר חיים (צילום: שרון צור)

הפועל עפולה תארח ביום שישי את הפועל נצרת עילית במשחק שצפוי להיות חם במיוחד – הקרב על הקבוצה המובילה באזור.

עפולה פתחה מצוין את הפלייאוף. היא ניצחה את שני המשחקים הראשונים של הסיבוב והעפילה למקום החמישי. מנגד נצרת עילית עדיין לא ניצחה בפלייאוף העליון וירדה למקום השביעי. הפער בין שתיים שתי נקודות.

כאמור במוקד המשחק תעמוד ההצהרה של נשיא עפולה ששי יעקב ערב פתיחת העונה לפיה עפולה תסיים גם השנה מעל האדומים. אמירה שכמובן לא מצאה חן בעיני אנשי נצרת עילית ובכוונתם של הנצרתיים לנצח בשישי ולחלוף על פני עפולה בטבלה.

"אם אנשי נצרת עילית צריכים את האמרות האלה בשביל לקבל מוטיבציה על מנת לסיים לפנינו, אז זה עניין שלהם. אנחנו כל משחק רוצים לנצח ולא משנה נגד מי אנחנו משחקים ואיפה", התייחס למשחק מאמן עפולה אופיר חיים.

חיים דיבר על המטרות במשחק הקרוב ולהמשך העונה: "לפני תחילת הפלייאוף שאלו אותי מה אתה מצפה בפלייאוף אז אמרתי לנצח את כולם. אז ניצחנו שני משחקים ואנחנו רוצים להמשיך. אני יודע שהמפגש הזה הוא פיקנטי. שני המשחקים הקודמים בליגה הסתיימו בתיקו, אבל אנחנו קבוצה לא פחות טובה מנצרת עילית ובבית שלנו אנחנו רוצים לנצח ולסיים כמה שיותר גבוה את העונה".

מלבד העובדה שמדובר במשחק על מיקום, המשחק הזה גם מקפל בתוכו פרט פיקנטי מעניין – לפני שמונה שנים אופיר חיים היה שחקנו של מאמן נצרת עילית ירון הוכנבוים בליגת העל בקבוצת הפועל רמת גן.

"אני לוקח מכל מאמן את הדברים הטובים וגם מירון לקחתי", הודה חיים, "אני חושב שירון מאמן מצוין. מאמן טוב מאוד. הוא בנה קבוצה מצוינת בנצרת עילית. ההפסד שלהם נגד ראשון לציון זו רק תקלה בכנף. נצרת עילית היא בין הקבוצות הטובות בליגה והמקום שלה בצמרת הוא בצדק".

לקראת המשחק מתלבט חיים האם להחזיר להרכב את הקשר נתנאל גולדמן. "הוא חזר להתאמן באופן מלא. נתנאל הוא קפטן ועמוד התווך של הקבוצה, אבל אחליט לגבי ההרכב רק לפני המשחק", אמר חיים.