צילום: הפועל עפולה

הפועל עפולה חזרה היום לפלייאוף העליון של הליגה הלאומית. למרות ההפסד במשחק המכריע לבית"ר תל אביב/רמלה בתוצאה 1:2 סיימה הקבוצה במקום השמיני הודות לניצחון של הפועל נצרת עילית על כפר סבא והתיקו בין אחי נצרת לבני לוד.

עפולה, שעד לפני חודשיים היתה הלהיט של הליגה, גמגמה במשחקים המכריעים של העונה. בעיקר בגלל עייפותם של השחקנים הבכירים מהמאמץ הגדול שהשקיעו ובשל העובדה שלמאמן אופיר חיים היה סגל קצר מאוד.

בשורה התחתונה זו עונה מוצלחת מאוד למועדון: פלייאוף עליון, זכייה היסטורית בגביע הטוטו, קידום שחקני בית והמון משחקים בלתי נשכחים כמו הניצחונות על הפועל תל אביב והפועל כפר סבא.

"היתה לנו מטרה להגיע לפלייאוף העליון ועמדנו בה. זו עונה מוצלחת מהרבה בחינות. הבאנו תואר ראשון למועדון גביע הטוטו וקידמנו עוד כמה שחקני בית כמו שנקור, בן מנשה ואזרד", אמר הנשיא ששי יעקב שלא נכח במשחק בשל חופשה משפחתית, "אני מודה למאמץ הגדול של השחקנים ובעיקר של הצוות המקצועי בחודש וחצי האחרונים".

על המאמן אופיר חיים הוסיף: "עפולה זכתה העונה במאמן מצוין, איש ערכי וצנוע, שהתחבר למועדון כאילו נולד בו. מגיע לו את כל הפרגונים. מי כמוני יודע באילו תנאים לא פשוטים הוא עבד בתקופה האחרונה ובכל זאת הצליח להשיג את היעד.נעשה מאמץ להשאיר אותו לעונה נוספת".