שרון כץ (צילום: שרון צור)

המנהל המקצועי של מחלקת הנוער של הפועל עפולה, שרון כץ, ימשיך בתפקידו גם בעונה הבאה. על כך החליט בימים האחרונים מי שאחראי על המחלקה, מנהל מחלקת הספורט בעירייה עודד פרל.

"שרון כץ ימשיך בתפקיד המנהל המקצועי גם בעונה הבאה", אמר היום פרל, "הוא איש מקצוע מצוין. אני מרוצה ממנו מאוד. הוא עושה עבודה טובה. הוא משקיע את כל מרצו למען הצלחת המחלקה. הנוער מועמד לעלות ליגה ואת קבוצת נערים א' הוא לקח על עצמו לאמן. הוא הביא שינוי חיובי".

בקיץ 2017 נכנס כץ לתפקיד לאחר שמחלקת הנוער נקלעה למשבר מקצועי גדול. המשבר בא לידי ביטוי בעיקר בירידת קבוצת הנוער מהליגה השנייה לליגה השלישית. למעשה כץ, כדורגלן המועדון לשעבר שגם אימן בעבר במחלקה, הגיע על מנת להחזיר את מחלקת הנוער למסלול הנכון.

כץ בהשקעה אישית גדולה ריכז את כל הידע המקצועי שצבר לאורך שנותיו כשחקן, כמאמן וכמאמן כושר על מנת להרים בחזרה את המחלקה. והוא אכן הצליח לאושש אותה מבחינה מקצועית ולבנות תהליך נכון שבעתיד יספק לקבוצה הבוגרת שחקנים. אין ספק שיש לו עוד הרבה עבודה, אך התהליך, הכיוון, הדרך והחזון שלו נכונים. 

"שרון כץ הוא היום המאמן מספר אחת בעפולה בידע, ביכולת, בהבנה, בעיקביות, במחויבות ובפטריוטיות למחלקה", אמר אחד מחבריו, "את נשמתו הוא משקיע בהצלחת המחלקה. הוא עובד סביב השעון. עודד פרל שיחק אותה בגדול שזיהה את הפוטנציאל שלו להיות זה שיאושש את מחלקת הנוער".

חברו של כץ הוסיף כי הוא מקווה שפרל יחתים אותו לתקופה ארוכה. "אם יתנו לשרון את המחלקה לכמה שנים טובות ויתנ ולו לעבוד בשקט הוא יגדל עוד הרבה שחקנים כמו שאוט וגולדמן", אמר.