אופיר חיים (צילום: שרון צור)

הנהלת הפועל עפולה חוששת בימים אלה שבקרוב מאוד היא תמצא את עצמה ללא מאמן לעונה הבאה. הסיבה לכך היא שלא ברור עדיין עם המאמן אופיר חיים, היחיד שהצליח אחרי הקדנציה של ירון הוכנבוים, ימשיך לעונה נוספת.

בהנהלה התכוונו לשבת עם חיים לאחר המשחק עם בני לוד על מנת להבין ממנו מה התכניות שלו, אך ההפסד דחה את הפגישה. הצדדים ייפגשו רק בשבוע הבא.

בהנהלה מבהירים כי הם רוצים את חיים לעונה נוספת. "אנחנו מחוברים לאופיר ורוצים שימשיך", אמר היו"ר דני אסולין ומיד הוסיף: "יחד עם זאת אנחנו לוקחים בחשבון את האפשרות שיחליט לעזוב. אנחנו ערים לכך שהנסיעות מראשל"צ לעפולה קשים לו מאוד. מקווה שיישאר".

במידה וחיים יחליט לעזוב, עפולה תצטרך לחפש מאמן שיכנס לנעליו הגדולות. בהנהלה היו רוצים להחזיר את המאמן ירון הוכנבוים, אך הוא כבר חתום לעונה נוספת בהפועל נצרת עילית ואין לו שום כוונה לעזוב אותה, מלבד עבור הצעה מליגת העל. כך שסוגית המאמן צפויה להיות הכאב הראש הכי גדול של היו"ר אסולין והנשיא ששי יעקב החל מהשבוע הבא.

"אם לא אופיר חיים אין לי מאמן אחר. הייתי רוצה שירון יחזור", אמר אסולין בכנות.

מעבר לנושא המאמן, ימים לחוצים עוברים על המועדון לקראת המשחק הגורלי ביום חמישי נגד בית"ר תל אביב/רמלה שיכריע אם הקבוצה תעפיל לפלייאוף העליון. לקבוצה היו מספר הזדמנויות להבטיח את המקום בין שמונה הראשונות והיא לא הצליחה לעשות את זה.

לקראת המשחק הגורלי מחר תצא הקבוצה לבית מלון ברחובות. "קיבלנו סטירה נגד בני לוד. אסור היה לנו להפסיד אותו", אמר אסולין, "כולם לחוצים לקראת המשחק, אבל אני מאמין בשחקנים ובצוות המקצועי שיעמדו במטרה. אני רוצה לחגוג את החג בכיף".