צילום: הפועל נצרת עילית

משחק גורלי להפועל נצרת עילית במאבק על מקום בפלייאוף העליון: הערב, החל מהשעה 19:30, תשחק הקבוצה ב'טדי' נגד הפועל קטמון/ירושלים. למעשה מדובר בדו קרב ישיר על המקום הרביעי בטבלה.

אתמול אחר הצהריים (רביעי) הגיעה הקבוצה לירושלים, קיימה אימון במגרש האימונים של בית"ר ירושלים ב'בית וגן' ולאחר מכן התאכסנה במלון. הבוקר הגיעה הקבוצה לכותל המערבי לתפילה ובקשות.

גורמים בסביבת המועדון מספרים כי הוכנבוים מכין הפתעה ליריבה על מנת להכריע את המשחק כבר במחצית הראשונה, כפי שקרה בדרבי נגד מכבי אחי נצרת.

"ההכנות רגילות. מקווים לעשות תוצאה טובה ולהבטיח את מקומנו בפלייאוף העליון", אמר המנהל המקצועי, רועי כהן, לקראת המשחק והוסיף: "ניצחון היום יבטיח חד משמעית את העלייה לפלייאוף העליון. 45 נקודות ואנחנו בפנים. כרגע אנחנו עומדים על 42. חושבים חיובי, נמצאים בתקופה טובה ומאמינים שאפשר לעשות את זה עוד היום".

גם המנכ"ל גיל ברעם בטוח שניצחון היום יבטיח את הכניסה לפלייאוף באופן סופי. "ניצחון היום ואנחנו בפלייאוף באלף אחוז", אמר ברעם שציין שהתחושות בקבוצה טובות לקראת המשחק הגורלי  "מקווים לטוב. אני מקווה שננצח ונעמוד ביעד שהצבנו לעצמנו".