הפועל נוף הגליל עדיין ללא ניצחון העונה. במחזור השני של הליגה סיימה הקבוצה את משחקה הביתי, שנערך באצטדיון בקרית שמונה, נגד כפר קאסם בתוצאת תיקו דרמטי 2:2. 

צילום: אפי שריר

צילום: אפי שריר

נוף הגליל פתחה בהרכב שפתח גם שבוע קודם נגד מכבי פתח תקוה: שגיא מלול, אופק פישלר, ליעד לאמליח, מחמוד ג'אבר, קובי מור, רועי שוקרני, ים כהן, פדרו פטארצי, גיא דיין, תומר סויסה ויובל אבידור.

נוף הגליל לא שיחקה טוב וקשה להצביע על שחקן אחד שהתעלה על עצמו. המנהל המקצועי רועי כהן והמנכ"ל גיל ברעם צריכים לעצור רגע ולבדוק מה קורה. "היה משחק גרוע. היינו חלשים", אמר שחקן באכזבה בסוף המשחק.

צילום: אפי שריר

צילום: אפי שריר

צילום: אפי שריר

צילום: אפי שריר

נוף הגליל עלתה ליתרון משער של החלוץ תומר סויסה, שכבש משחק שני ברציפות. אך למרות זאת היריבה כפר קאסם היתה טובה יותר. היא הצליחה להשוות ואף עלתה ליתרון 1:2, אך שניות לסיום המשחק הצליחה נוף הגליל לכבוש שער שיוויון דרמטי מרגליו של ראובן גל.

ראוי לציין את הכניסה של עידן גולן למשחק, שהביאה קצת לתנופה בחלק הקדמי בדקות בהן שיחק. 

צילום: אפי שריר

צילום: אפי שריר

השורה התחתונה: משחק שני ברציפות שנוף הגליל מובילה ולא מצליחה לנצח את המשחק. איתי מרדכי צריך לשאול האם יש בעיה של אופי לקבוצה שלו. בנוסף, משחק שני ברציפות שמספר רב של שחקנים מתקשים לסיים 90 דקות. במילים אחרות, נראה שיש בעיה של כושר גופני לקבוצה.

עוד דבר: מהיציע נשמעה ביקורת קשה על ההחלטה להחליף את הקשר האחורי פדרו פטארצי. אף אחד לא הבין או אהב את החילוף הזה.