חלוץ הפועל נוף הגליל עידן גולן מאוכזב מאוד ממעמדו בקבוצה בתקופה האחרונה. בשני המשחקים האחרונים נגד בני סכנין ונגד הפועל רמת גן הוא לא שותף. אלה היו שני המשחקים בהם הקבוצה ניצחה העונה.

גולן הגיע הקיץ לנוף הגליל במטרה להפוך לשחקן משמעותי בליגה הלאומית. הוא גם קיבל הבטחה להיות שחקן מוביל ברוטציה, להשתלב ולהיבנות וכל זאת במטרה לפרוץ העונה. מתוך שבעה משחקים הוא שותף בארבעה, כשבשני משחקים אף פתח בהרכב, אבל הוחלף.

עידן גולן נגד ראשל"צ (צילום: שרון צור)

אך בשני המשחקים האחרונים נראה כי מעמדו השתנה לרעה והוא כבר לא ברוטציה - לא כאופציה לפתוח בהרכב וכמובן לא כשחקן שיכול להשתלב כמחליף. המאמן איתי מרדכי חימם אותו במשך דקות ארוכות בשני המשחקים האחרונים, אבל החליט לבסוף לא לשלב אותו. בשישי האחרון נגד הפועל רמת גן הוא עזב בסיום המשחק את עילוט בלי להתקלח מאוכזב וכועס.

לאור שני הניצחונות האחרונים של הקבוצה נראה כי סיכויו של גולן להשתלב עכשיו חזרה בהרכב כרגע קלושים. השאלה האם מרדכי יחזיר אותו לרוטציה במשחק הקרוב נגד בית"ר תל אביב/בת ים.

"עידן צריך להמשיך לעבוד קשה וזה מה שהוא עושה. הוא בחור חיובי ולא נשבר כל כך מהר. ההזדמנות שלו חזרה תגיע. כרגע ניצחנו אז הכל שקט ורגוע", אמר שחקן בקבוצה הקרוב לגולן.