מגן/בלם הפועל נוף הגליל תום סקלובין, בוגר מחלקת הנוער, הוא ההפתעה הכי נעימה בעונה הזו של הקבוצה. שחקן שאף אחד לא חשב שיוכל להשתלב כל כך מהר בהרכב הקבוצה הבוגרת, עשה זאת בזכות דחיפה גדולה של המועדון, הנסיבות (פציעה של עודד אלקיים) וכמובן האופי, הרצון והנחישות שלו.

במשך חמישה משחקים ברציפות (ליגה וגביע המדינה) הוא פתח בהרכב וברוב המשחקים זכה למחמאות על היכולת שהציג מצד חבריו לקבוצה, הצוות המקצועי, האוהדים והתקשורת. אך בשלושת המשחקים האחרונים הוא איבד את מקומו בהרכב ולמעשה שותף רק למשך שלוש דקות, בשלהי המשחק נגד הפועל עכו.

תום סקלובין (צילום: שרון צור)

בעונה בה הקבוצה לא בסכנת עלייה ולא בסכנת ירידה - נכון עשה המועדון שדחף את שחקנים בוגרי מחלקת הנוער, שהוכיחו שהם מסוגלים להשתלב כבר העונה בקבוצה הבוגרת. לפיכך, לצד הדחיפה שמקבל עודד צ'וקול גם עם סקלובין צריך להמשיך את המגמה. כמובן שלא צריכה להיות פה התחייבות להרכב, אבל בכל זאת צריך להמשיך להריץ אותו.

"גיל ורועי צריכים לדאוג שסקלובין ימשיך לשחק", אמר שחקן בקבוצה לאתר 'מיינט העמק', "תום שחקן מוכשר שעשה בחודשיים האחרונים התקדמות גדולה. אסור לעצור אותה. הוא ילד טוב שרוצה מאוד להצליח". 

תומר סויסה (צילום: שרון צור)

בתוך כך, החלוץ תומר סויסה החלים מפציעה ואתמול חזר להתאמן עם הקבוצה. ההערכה היא שתוך כשבוע הוא יוכל לחזור לסגל ולמעגל המשחקים. זו בשורה מצוינת עבור הצוות המקצועי, שזקוק מאוד לסויסה במאבקים הצפויים על מקום בפלייאוף העליון. החלוץ הוותיק הוא כוח משמעותי בליגה הזו.

המתיחות בין המנהל המקצועי רועי כהן למאמן איתי מרדכי: השניים נפגשו אתמול לשיחה בארבע עיניים בתום האימון, שנערך במגרש בגלבוע. השניים יישרו את ההדורים ביניהם בעקבות האירועים שקדמו למשחק נגד מכבי אחי נצרת. אך חשוב לציין כי מדובר היה במשבר לא פשוט וימים יגידו אם הוא נשאר מאחור.