הפועל עפולה מינתה הבוקר, שישי, את שלומי דורה למאמנה החדש והשלישי העונה, דורה, מבכירי המאמנים בליגה הלאומית, מחליף את המאמן עידן בר און שקיבל הודעה על סיום עבודות לאחר שעבר אתמול הליך של שימוע.

הועדה המייעצת של הקבוצה, שמונתה על ידי ראש העיר אבי אלקבץ לאחר התפטרותו של היו"ר עמיר נוי, היא זו שבחרה במאמן שלומי דורה לתפקיד.

ראש העיר אבי אלקבץ (צילום: שרון צור)

ראש העיר אבי אלקבץ הגיב למינויו של דורה ואמר לאתר 'מיינט העמק': "הועדה המייעצת בחרה מאמן חדש. שלומי דורה הוא בחירה מעולה. מאמן שיפיח רוח חדשה בקבוצה ואני משוכנע שהקבוצה תעלה עכשיו סוף סוף על דרך המלך. שלומי הוא מאמן עם המון ניסיון בליגה הלאומית ובליגת העל, כולל עליות ליגה וכולל מבחני הישרדות. אני מאחל לשלומי, לקבוצה ולוועדה המייעצת הצלחה רבה".

אחרי שמונה מאמן חדש, הליך שנמשך בדיוק שבוע, השאלה הגדולה היא האם אלקבץ מתכוון למנות יו"ר חדש במקומו של עמיר נוי. אלקבץ הבהיר כי נכון לתקופה הקרובה זה לא יקרה: "צריכים לתת לקבוצה שקט והועדה הזו תיתן את השקט. מאחר ועכשיו היה זעזוע בעמדת המאמן אני לא מחפש לעשות זעזוע נוסף בעמדת היו"ר".

מנכ"ל העירייה שלום שלמה (צילום: שרון צור)

חברי הועדה המייעצת לניהול הקבוצה הם: מנכ"ל העירייה שלום שלמה, מנהל אגף הספורט בשחקים שלומי אלבז, חבר מועצת העיר מוטי אלוש, מנהל מחלקת הנוער עמי אסייג, גזבר הקבוצה רואה החשבון שגב סיטי, דובר הקבוצה יאיר גיסר, חבר ההנהלה בני הייק והמנהלן של הקבוצה שמעון פרי. יש לציין כי עוד אנשים צפויים להצטרף לוועדה המייעצת בקרוב.