הפועל בית שאן החלה אתמול את ההכנות למחזור השני של העונה, נגד כפר קרע ביום שישי, בצל פרשת הבילוי וההשעיה מהמשחק נגד נווה שאנן של שלושת שחקניה הבכירים: יניב דרעי, זיו סויסה וניר פריזדה. כזכור, השלושה בילוי באירוע של חבר בלילה שלפני המשחק עד שעה מאוחרת ובשל כך החליט המאמן רפי בוסקילה לא להלביש אותם למשחק. בית שאן הפסידה את המשחק בתוצאה 0:1.

יניב דרעי (צילום: שרון צור)

באימון אתמול עמדו השלושה לועדת משמעת פנימית ונקנסו. סויסה בקנס כספי, גם בגלל שלא הגיע למשחק. דרעי ופריזדה יזמינו את הקבוצה לארוחה.

אחרי שהפרשה באה לסיומה הגיב דרעי למקרה. "נכון שזה לא נראה טוב, אבל הייתי באירוע של חבר מהעבודה", סיפר דרעי את גרסתו, "כיבדתי אותו ולכן נשארנו עד מאוחר. יצאתי מהאירוע בשעה 01:30, כשהמשחק רק בשלוש. היה לי זמן לנוח".

יניב, מבחינת המאמן זו לא היתה התנהלות ספורטיבית.

"לקחו את זה קיצוני מדי. הופתעתי מאוד מההחלטה של רפי. יצאתי מהעבודה אחרי שדאגתי למחליף, שזה לא דבר פשוט בכלל. הגעתי למגרש ואז גיליתי שאני לא מתלבש. בכל זאת אני מכבד את רפי ומקבל כל החלטה שלו. זה לא יקרה שוב. אני עכשיו עם הפנים קדימה".

המאמן רפי בוסקילה (צילום: שרון צור)

בתוך כך, הנהלת הפועל בית שאן לא ציפתה לפתוח את העונה החדשה בהפסד, אבל מילא זה, היא גם לא ציפתה שכבר אחרי המשחק הראשון של העונה היא תצטרך להתמודד בטיפול בבעיית משמעת. למרות זאת במועדון רואים באירוע הזה כבר היסטוריה. "אנחנו לא כאלה ששוברים את הכלים. הם עמדו לועדת משמעת. התקדמנו הלאה", אמר היו"ר אילן אבוטבול, "אנחנו מגבים את המהלך של המאמן רפי בוסקילה. הוא פעל נכון".