הפועל עכו מגיעה מחר ל'גרין' עם מטרה אחת ברורה: לנצח כדי לשפר את מעמדה במאבק על מקום בפלייאוף העליון.

מאמן עכו אלון זיו מפרגן ליריבה: "נצרת עילית במקום הראשון לא במקרה. זו קבוצה חזקה, פיזית כשחלק גדול מהסגל שלה רץ עונה שנייה ביחד. ברוב המשחקים שראיתי אותה היא גילתה עליונות על יריבתה".

אלון זיו חוגג עם שחקניו (צילום: אבי רביבו)

על חסרונו של חלוץ נצרת עילית יובל אבידור אמר זיו: "יובל הוא שחקן מוכח, טוב ומשמעותי. במקומו אני בטוח שישחק שחקן טוב לא פחות. יחד עם זאת אנחנו משחקים נגד נצרת עילית ולא נגד שחקן כזה או אחר".

בעכו רואים במשחק מחר משחק מפתח, בעיקר לאור ניצחונה של מכבי אחי נצרת. "אנחנו מגיעים למשחק דרוכים ומוכנים. שמנו לעצמנו מטרה את הפליאוף העליון. אין לנו ספק בכלל שצפוי לנו משחק לא פשוט בכלל", אמר זיו, "אנחנו מגיעים לכל מגרש ואל מול כל קבוצה במטרה לנצח. לא מייחסים חשיבות למיקום של היריבה בטבלה. מי הפייבוריטית? אם נצרת עילית רוצה להרגיש פייבוריטית זה עניין שלה. אנחנו מכבדים אותה".

האם מאמן עכו מתכנן להפתיע את נצרת עילית? ההערכות הן שהוא ינסה להפתיע את ירון הוכנבוים ושחקניו בסגנון משחק שיתבסס על  התקפות מתפרצות או לחילופין ללחוץ גבוה לפרקי זמן קצרים. מה זיו אומר בנושא? לא הרבה, הוא מעדיף לשמור על עמימות: "לא אגלה לך אם הכנתי הפתעה או לא הכנתי הפתעה. הפתעה יכולה לעבוד לפרק זמן קצר. מהר מאוד הקבוצה היריבה מתאימה את עצמה למשחק".