אחד מאוהדיה המושבעים של מועדון הכדורגל הפועל נצרת עילית, אוסבלדו גולדשטיין ז"ל, הלך בסוף השבוע לעולמו. גולדשטיין היה אוהד וותיק שליווה את הקבוצה עשרות שנים

מקבל הוקרה מהקבוצה (צילומים: שרון צור)

המועדון הוציא במהלך בשבת הודעה מיוחדת בה נכתב: "מועדון הכדורגל הפועל נצרת עילית מרכין ראש ומשתתף בצערה של משפחת גולדשטיין, על מותו של אבי המשפחה, אוסבלדו ז״ל, מהאוהדים המושבעים של הקבוצה שמלווה אותה למעלה משלושה עשורים".

אתמול, שישי, צפה גולדשטיין ז"ל במשחק הבית של הקבוצה ב'גרין' נגד הפועל קטמון-ירושלים, שהיה למעשה המשחק האחרון בחייו. מי שהיה לידו במשחק הוא האוהד שלומי אוסיס שאמר היום: "כמה עצוב. אוסבלדו היה בנאדם טוב, חביב ואהוב על כולם. היה איתנו תמיד".

יו"ר חוג האוהדים שלומי שטיינברג: "הייתי לוקח אותו למשחקי חוץ. דואג לו שיהיה לו נוח בנסיעה ויחד עם עוד אוהדים עוזרים לו לעלות ליציע. הוא לא היה מפספס משחק, גם בגשם היה בא ומעודד את הקבוצה. כשהיינו מדברים איתו על הקבוצה שאם היא תנצח נעלה למקום גבוה יותר, הוא מיד היה עונה אין כזה דבר אם מנצחים, היום מנצחים".

בשורה הראשונה מקשיב למנכ"ל גיל ברעם

מותו תפס את ראשי המועדון בהפתעה גדולה. "אוסבלדו היה חלק ממשפחת הפועל נצרת עילית, משתתפים בצער המשפחה ונסייע לה ככל שנידרש", אמר בצער מנכ"ל הקבוצה גיל ברעם.

המנהל המקצועי רועי כהן ספד לו ואמר: "אוסבלדו היה איש יקר שהיה קרוב אלינו והיה אוהד מושבע. לפני חודשיים ביקשתי ממנו שיצטרף לארוחת צהריים ביחד עם שני הזרים הברזילאים שלנו והוא הגיע עם בתו, היות והוא דובר השפה. הוא תירגם לנו את הנאמר שם. אוסבלדו אהב את המועדון, אהב את השחקנים ואהב אדם. יהיה זכרו ברוך. משתתף בצער המשפחה".

עם חבריו האוהדים

ב-6 באוגוסט 2017 קיימה הקבוצה מפגש אוהדים ב'גרין' בו העניק לו הקפטן ראובן גל גביע הוקרה על היותו זקן אוהדי הקבוצה ועל מסירותו ואהדתו אליה במשך שנים רבות. באותו אירוע שיבחו אותו המאמן ירון הוכנבוים, המנכ"ל גיל ברעם ויו"ר חוג האוהדים שלומי שטיינברג.

מאמן הקבוצה ירון הוכנבוים הכיר אותו אישית מכל הקדנציות שאימן בקבוצה. לפני כמה חודשים אף ביקר אותו בביתו כשלא הרגיש טוב. היום אמר עליו הוכנבוים: "אני בהלם מהבשורה שקיבלתי במוצאי השבת. אוסבלדו היה אישיות נהדרת. לא פעם דיברתי איתו באופן אישי. אדם נדיר שבגילו המופלג הגיע לכל משחק בית וחוץ . אדם מסור מאין כמוהו. זו בשורה רעה בשבילנו. הוא יחסר לנו ולכל מי ששייך למועדון. כל מי שיש לו זיקה לכדורגל בנצרת עילית שיגיע ללוות אותו בדרכו האחרונה".

מנהל הקבוצה שרון סויסה גם כן ספד לו ואמר: "ווואווו אבדה גדולה מבחינת המועדון. אוסבלדו היה איש יקר, איש נעים, בחור שמגיע לאימונים ולכל משחק, לא משנה איפה ומה מזג האויר. בשורה קשה. אנחנו משתתפים בצער המשפחה. הוא מאוד יחסר לנו. מחר מועדון כדורגל הפועל נצרת עילית ילווה אותו ואת משפחתו בהלוויה וביום הקשה הזה".

הלוויתו תתקיים מחר בשעה 15:00 בבית העלמין בנצרת עילית.

בתיעוד של אוהדי הקבוצה אתמול במשחק נגד הפועל קטמון נראה אוסבלדו ז"ל מעודד את הקבוצה, במה שלמעשה הפך להיות המשחק האחרון בחייו. צפו: