הפועל עפולה השלימה הערב את ההכנות לקראת המשחק מחר בשעה 19:30 בבית נגד מכבי אחי נצרת. הקבוצה ערכה אסיפה ולאחריה אימון במתחם גבעת המורה.

אימון עפולה הערב

לראשונה העונה, אחרי שני משחקי ליגה, עומד לרשות המאמן פליקס נעים סגל כמעט מלא. במהלך האימון תרגל נעים את ההרכב המסתמן לקראת אחי נצרת והוא: גל ברזאני, אימרי זייד, גיזי דורבור, מג'ד אגבריה, ערן אזרד, אוהד חזוט, אפיק כהן, אדריאן רוצ'ט, יובל שאוט, נתנאל גולדמן ואליאור סיידר.

לאימון הערב הגיע אורח לא צפוי שחקן הקבוצה בעבר המגן השמאלי העפולאי, אלי בלילתי, שישב בספסל וצפה באימון. בלילתי משחק העונה בהפועל חיפה מליגת העל.

ראש העיר אבי אלקבץ (צילום: שרון צור)

בקבוצה יעשו במהלך השבוע מאמץ לאשר ברשות לבקרת תקציבים עוד שני שחקנים – יובל יוסיפוביץ וג'ייק רוזינסקי. יש לציין כי השבוע ראש העיר אבי אלקבץ התערב בכל נושא התקציב, כידוע הוא כלכלן במקצועו. הוא הקדיש לא מעט מהלו"ז הצפוף שלו לנושא והצליח לאשר את מרבית השחקנים בבקרה. אלקבץ אף גייס 100 אלף שקל מארגון השחקנים לטובת העניין.

אפיק כהן (צילום: שרון צור)

ומה קורה בחזית הקשר אדריאן רוצ'ט? השחקן התאמן כרגיל היום והיה טוב. לפי שעה בהנהלה עדיין מתעקשים לא לשחרר אותו. בתוך כך גם נודע לאתר 'מיינט העמק' כי המנכ"ל יוסי כהן ומאמן הפועל כפר סבא אופיר חיים ניהלו שיחה קשה בנושא רוצ'ט.