הפועל עפולה מארחת הערב את רמת השרון במסגרת המחזור השמיני של הליגה הלאומית. אחרי שלושה משחקים ללא ניצחון חייבת הקבוצה של אופיר חיים לנצח וזאת כדי להישאר בחלק העליון של הטבלה.

תומר סויסה (צילום: שרון צור) 

סימן השאלה הגדול לקראת המשחק הערב הוא האם החלוץ הבכיר של הקבוצה תומר סויסה יחזור להרכב? אין ספק שאם חיים רוצה להצליח העונה הוא חייב את סויסה בכושר מצוין. הרי סויסה הוא אחד השחקנים המשמעותיים בסגל של עפולה.

אם סויסה לא ייפתח בהרכב ככל הנראה החלוץ הצעיר ענר שכטר יקבל קרדיט ממאמנו. כמו כן מי שצפוי לפתוח בהרכב במקומו של הקפטן נתנאל גולדמן הפצוע הוא ערן אזרד.

עפולה כאמור זקוקה לניצחון כדי להישאר בצמרת. על הנייר היא הפייבוריטית במשחק, שכן רמת השרון לא פתחה טוב את העונה. הפסד בבית לרמת השרון לא יתקבל בהבנה מבחינת האוהדים ובטח לא מבחינת ההנהלה, שמצפה לשינוי מגמה בתוצאות.

אופיר חיים (צילום: שרון צור)

לקראת המשחק אמר המאמן אופיר חיים: "משחק חשוב מאוד נגד קבוצה שהמיקום שלב בטבלה לא משקף את היכולת שלה ועדיין אנחנו בבית צריכים לנצח כל קבוצה".

מי שיענוד את סרט הקפטן במקום גולדמן הוא הקשר אדריאן רוצ'ט. ההחלטה של חיים להעניק לו את סרט הקפטן מלמדת על האמון שהוא רוכש לקשר שהפך העונה לאחד המנהיגים של הקבוצה.