בהרכב הפועל עפולה, במשחקה בשישי שעבר נגד הפועל אכסאל, לא פתח בהרכב השחקן המשמעותי עד כה העונה הקשר אדריאן רוצ'ט. במקומו פתח בהרכב הקשר הצעיר אפיק כהן. מה עמד מאחורי הספסול המפתיע הזה?

אדריאן רוצ'ט (צילום: שרון צור)

ראשית, הספסול של רוצ'ט לא נבע מפציעה אלא משיקולים מקצועיים. במהלך אחד האימונים שקדמו למשחק נגד אכסאל הקשר עבר עבירת משמעת, כך על פי הקודים ההתנהגותיים של מאמנו אופיר חיים.

למעשה, במהלך אותו אימון מדובר התלהטו הרוחות בין רוצ'ט לבלם שי בן דוד. על פי הנוכחים באימון, בן דוד הפגין משחק אגרסיבי מדי לטעמו של רוצ'ט שדאג 'להבהיר' לו זאת והחזיר לו. חיים לא אהב את התנהגותו של רוצ'ט והחליט לא לעבור על כך בשתיקה.

העונש של רוצ'ט היה כאמור אי הכללתו בהרכב הפותח נגד אכסל. עפולה ללא רוצ'ט שיחקה פחות טוב ובדקה ה-70 של המשחק הוא שולב. כניסתו למשחק הכניסה סדר במרכז המגרש העפולאי והוא היה שותף למאמץ הגדול לכבוש את שער הניצחון מרגליו של עידן דוד בדקה ה-90.

"משחק כדורגל זה לא בלט, לפעמים יש אמוציות ומשחקים אגרסבי. הרוחות קצת התלהטו באימון אבל דיברנו על זה וסגרנו את זה בתוך הקבוצה, אלה דברים שקורים. גם אני בתור שחקן הייתי מאבד את הראש לפעמים", אמר חיים והוסיף: "רוצ'ט בשבילי הוא הסמן הימיני שלי והוא כמו מאמן על המגרש".

אופיר חיים (צילום: שרון צור)

זוהי הפרת משמעת שנייה החודש בקבוצה אחרי הפרת המשמעת של תומר סויסה במשחק נגד עירוני רמת השרון, בו סויסה, שלא אהב את העובדה שהוחלף, סינן מספר מילים עם ירידתו לספסל "אלו מקרים שקורים בכל קבוצה. אנחנו קבוצה מגובשת מאוד אולי אחת הקבוצות הכי מגובשות שיצא לי להיות בה וכל עוד מדובר בהתלהטות של הרגע וזה בא ממקום טוב מתוך רצון לתת לקבוצה ולנצח, אני כבר אדע להתמודד את זה", אמר חיים.