בית ספר לכדורגל של המועצה האזורית עמק המעיינות ישתף פעולה בעונה הבאה עם מועדון הכדורגל טוברוק-העמקים. על כך סיכמו השבוע המנהל המקצועי של טוברוק-העמקים אייל בן ברוך ומנהל עמק המעיינות ינון אשכנזי.

אייל בן ברוך וינן אשכנזי (צילום: אלבום פרטי)

"שני הגופים הגדולים של בתי הספר לכדורגל באזור החליטו להתאחד כדי להקים משהו אחד גדול וחזק שעוד לא היה באזור", אמר אייל בן ברוך, אחד המאמנים הוותיקים והמנוסים בצפון באימון ילדים ונוער.

כידוע, בן ברוך טיפח וגידל מספר רב של ילדים שמשחקים היום במועדונים מליגת העל - בית"ר ירושלים, עירוני קרית שמונה, מכבי פתח תקוה וכמובן טוברוק-נתניה.

בית הספר לכדורגל המשותף ינוהל על ידי בן ברוך ויעבוד בשמונה מוקדים - המרכזי במתקן המפואר בקיבוץ מסילות, ירדנה-בית יוסף, כפר רופין, ניר דוד, שדה אליהו, יישובי ביכורה וקיבוץ מירב. בית הספר מיועד עבור גילאי ארבע וחצי  עד 11.

בית הספר לכדורגל המשותף ייתן דגשים על ערכים, אורח חיים בריא, תזונה וכמובן לימוד יסודות הכדורגל. ההרשמה לשנת הפעילות החדשה שתפתח ביום שני ה-26 באוגוסט בקיבוץ מסילות. 

יש לציין כי בבית שאן לחצו על בן ברוך לקחת לידיו את ניהול מחלקת הנוער, אך לאחר שהבין כי לא יקבל חופש פעולה ליישם את מדיניותו הניהולית והמקצועית בחר לדחות את ההצעה ולחבור לבסוף לינון אשכנזי.