מאמן הפועל עפולה עידן בר און צפוי לסיים מחר את עבודתו בקבוצה לאחר חמישה משחקים. היום נערך לו שימוע לפני פיטורים אליו הגיע לבד. השימוע, כך מסר בר און, נמשך פחות מ-10 דקות.

שלומי דורה (צילום: אורן אהרוני)

ממחר בבוקר הוועדה המייעצת לניהול הקבוצה שאותה מינה ראש העיר אבי אלקבץ, לאחר התפטרותו של היו"ר עמיר נוי, תנסה להחתים מאמן חדש תוך מספר שעות. המאמן המועדף כרגע על כל הגורמים הוא שלומי דורה, שאף צפוי להיפגש מחר גם עם ראש העיר אלקבץ. בסביבתו של דורה נמסר לאתר 'מיינט העמק' כי הוא יישמח מאוד לבוא לאמן את עפולה.   

המכשול הגדול בהחתמתו של דורה הוא שאלת השכר. לעפולה אין תקציב גבוה עבור שכר של מאמן ובטח לא של מאמן בכיר. אם היה לה תקציב לכך המאמן ירון הוכנבוים היה חותם בקבוצה ביום ראשון. השכר של המאמן יהיה על פי מפתח של שכר חודשי ומענק הישארות בליגה נדיב.

ראש העיר אבי אלקבץ (צילום: שרון צור)

על פי המסתמן, דורה הוא המועמד המוביל, אבל לא היחיד. הועדה המייעצת העלתה גם את שמו של אריק בנאדו והאחרון יכול מאוד להיות שברגע האחרון הוא זה שינחת בעפולה. בנאדו הוא איש מקצוע מוערך מאוד וחלק מחברי הועדה המייעצת היו רוצים אותו מתמנה למאמן.

ברקע כל זה לעפולה יש ביום שני משחק קריטי ורגיש נגד הפועל נוף הגליל. משחק שאותו היא חייבת לנצח כדי לאושש את מצבה בתחתית הליגה הלאומית.