שני השגרירים של הפועל נוף הגליל בהרכב מכבי נתניה, המגן השמאלי בן תורג'מן והבלם דולב אזולאי, היו שותפים אתמול לניצחון הסוחף של קבוצתם על סקצייה נס ציונה בתוצאה 0:3. השניים היו בין מצטייני המשחק.

בן תורג'מן נגד נס ציונה (צילום: ראובן שוורץ)

"היה לנו משחק טוב. ניצחנו יריבה יחסית לא חזקה", סיכם תורג'מן את המשחק בשיחה עם אתר 'מיינט העמק' והחמיא לחברו: "דולב הציג משחק מצוין. הוא מתקדם יפה מאוד ממשחק למשחק".

המגן השמאלי בן ה-30 התחיל עכשיו את עונתו השביעית בליגת העל. לפני שש עונות מנכ"ל הקבוצה גיל ברעם דחף אותו להתקדם ומכר אותו להפועל באר שבע. "גיל עשה אז את המשא ומתן עם הפועל באר שבע יחד עם ויקי ואבא שלי. הוא רצה מאוד שאצא ואצליח במיוחד בשביל אבא. כולם יודעים מה היה חלום של אבא ולאן הוא רצה שאגיע", סיפר תורג'מן, "לגיל יש חלק גדול בפריצה שלי ולאן שהגעתי. הוא ליווה אותי לאורך כל השנים. תומך, עוזר ומייעץ לי איפה שצריך. אנחנו בקשר קבוע. מדברים כל הזמן".

דולב אזולאי (מימין) חוגג ניצחון (צילום: ראובן שוורץ)

תורג'מן מספר כי בתחילת הקיץ היה ניסיון של נוף הגליל להחזיר אותו הביתה, אך זה לא הסתדר. "בקיץ רצו מאוד שאחזור. גיל והמנהל המקצועי רועי כהן ישבו איתי כמה פעמים וניסו למצוא דרך שאחזור, אבל לא היה להם את הסכומים שביקשתי. מעבר לזה הרגיש לי לא נוח לרדת בגיל 30 לליגה הלאומית. עדיין לא מימשתי את כל הפוטנציאל שלי בליגת העל". 

במחזור השלישי יגיעו אזולאי ותורג'מן לבלומפילד למשחק נגד בני יהודה. עבור תורג'מן מדובר במשחק פיקנטי נגד קבוצה בה שיחק במשך שנה וחצי.