האם קשרה הבכיר של הפועל עפולה אדריאן רוצט' יישאר? על פי השחקן הכדור נמצא בידיים של הנהלת הקבוצה שכרגע מסרבת לשחררו. רוצ'ט עצמו אינו מסתיר את הרצון שלו להתקדם ואף אמר במפורש לאתר 'מיינט העמק' כי הוא רוצה לשחק בליגת העל.

אדריאן רוצ'ט (צילום: שרון צור)

כאמור לשחקן יש הצעה ביד מהפועל כפר סבא שרוצה אותו מיידית. השחקן מאשר כי היה רוצה לחבור למאמן שהביא אותו להפועל עפולה, אופיר חיים, שכידוע מאמן את הירוקים מהשרון.

אין זה סוד שהקשר לא מרוצה מכל ההתנהלות של הקבוצה בקיץ לאחר שנבנתה קבוצה עם ציפויות גדולות לעליית ליגה, אך כאמור לבסוף עקב הבעיות הכלכליות נאלצה עפולה לשחרר מספר שחקנים בכירים ולהופיע לתחילת העונה ללא מרבית שחקניה. מה שגרם לאיבוד נקודות יקר ובעיקר לאווירה לא טובה בקרב השחקנים.

רוצ'ט אף מאוכזב מכך שמסרים לא נכונים לגביו יוצאים לתקשורת ואף נטען כי הוא מחרים אימונים בגלל רצונו לעזוב. אך הוא שלל את הדברים ואישר היום שהוא אכן פצוע כפי שפורסם ב'מיינט העמק' ולכן החסיר אימונים. "ניסיתי להתאמן אתמול חצי אימון ולא הצלחתי. אם אהיה כשיר למשחק נגד אחי נצרת אשחק", אמר רוצ'ט.

אופיר חיים (צילום: שרון צור)

מאמן הפועל כפר סבא אופיר חיים מסר לאתר 'מיינט העמק': "זה לא סוד שאדריאן זה שחקן שאני מאוד רוצה ובכל קבוצה שהייתי הולך אליה הייתי רוצה אותו איתי. אני מקווה שהוא יצליח להסדיר את העניינים מול הפועל עפולה ולחבור אלינו כי אני מאמין שהוא יכול לתרום הרבה להפועל כפר סבא ולהיות חיזוק משמעותי למאבקים שלנו בליגת העל".