הפועל נצרת עילית ממשיכה להיות הקבוצה הבלתי מנוצחת בליגה הלאומית. הערב ב'גרין' היא סיימה בתוצאת תיקו 1:1 את משחק העונה הראשון שלה מזה כמה עונות נגד הפועל כפר סבא.

אפשר היה לנצח (צילום: יוסי וקנין)

אוהדי נצרת עילית הגיעו למשחק עם ציפיות גבוהות לראות ניצחון ועלייה למקום השני בטבלה, אך היריבה מהשרון היתה אגוז קשה לפיצוח. ב-20 הדקות הראשונות של המשחק הכפר סבאים היו טובים יותר, לחצו גבוה ולמעשה ביטלו את נצרת עילית. זו גם הסיבה שכפר סבא עלתה ליתרון 0:1 מרגליו של חלוצה המצוין קוקו בנג'ימן תומס.

יצוין כי כבר במהלך המחצית הראשונה נאלץ המאמן ירון הוכנבוים להחליף את החלוץ יהונתן לוי שנפצע במהלך החימום. במקומו נכנס גל קעטבי. מחר בבוקר יבדק לוי אצל רופא.

במחצית השנייה נצרת עילית שיחקה טוב יותר והגיעה למספר מצבי הבקעה שלא נוצלו. מעל כולם בלט הקשר האחורי הברזילאי פדרו עם משחק הגנה והקרבה יוצא מן הכלל. פדרו גם התכבד לכבוש את השער לזכות נצרת עילית - אחד השערים היפים שנראו ב'גרין' העונה.

המשחק הסתיים בתוצאת תיקו 1:1. קצת מאכזב מבחינת נצרת עילית שבדקות רבות במחצית השנייה הייתה יכולה להכריע את המשחק לטובתה. בסיום המשחק החמיא הצוות המקצועי לבלם אלון נצר על משחק טוב מאוד. שבחים גם קיבל המגן השמאלי אלי בלילתי. כמו כן צוין כי חסרונו של יהונתן לוי הורגש.

הצוות המקצועי עודכן בחדר ההלבשה גם את הנותנים של השחקנים: הקשר אוהד רבינוביץ היה השחקן שרץ הכי הרבה במשחק נגד כפר סבא 10.9 קילומטר. אחריו איתן וולבלום 10.7 קילומטר ושלישי פדרו 10.6 קילומטר.

"בחצי הראשון לא היינו במיטבנו. לא בקצב, לא באנרגיות ולא באינטנסיביות", סיכם המנהל המקצועי רועי כהן, "בחצי השני עלינו קצביים, חזקים, רעבים ונחושים וזה היה משחק חד צדדי. ה- 1:1 בגדול משקף, אבל יכולנו גם לנצח. אנחנו מאוד מרוצים ממצבנוכ קבוצה חזקה שקשה לנצח אותה גם בימים או בדקות פחות טובות. אנחנו נמצאים חזק בצמרת הגבוהה ושמחים בחלקנו".

ביום שישי תצא הקבוצה למשחק חוץ נגד נס ציונה.