מאמן הפועל נצרת עילית ירון הוכנבוים מוטרד מאוד לקראת המשחק בשישי הבא ב'גרין' נגד הפועל לוד בשאלה: מי ישחק בעמדת המגן השמאלי?.

ירון הוכנבוים (צילום: שרון צור)

כידוע, המגן השמאלי אלי בלילתי מורחק לשלושה משחקים. כלומר, הוא לא ישחק בשני המשחקים הקרובים, לאחר שכבר במשחק נגד הפועל מרמורק החל לרצות את עונש ההרחקה.

לבלילתי אין מחליף בסגל. נגד מרמורק שובץ אוהד חזוט הצעיר בעמדת המגן השמאלי ושיחק טוב, אך הוא הורחק במהלך המשחק ולכן לא יוכל לשחק נגד בני לוד.

לפיכך, השחקן היחיד בסגל עם רגל שמאל טבעית הוא הבלם הצעיר עומרי לוזון, שלאחרונה מקבל הרבה דקות משחק ועושה עבודה טובה. הוכנבוים שוקל את האפשרות להציב אותו בעמדה הזו, למרות שהיא זרה לו.

לוזון, בוגר מחלקת הנוער של מכבי פתח תקוה, נחשב בנצרת עילית לשחקן עם היכולת הטכנית הטובה ביותר. "יש לו טכניקה הכי גבוהה שיש. רמה של ליגת העל. רואים שהוא בא ממחלקת נוער מצוינת", אמרו השבוע ב'גרין'.

עומרי לוזון  (צילום: שרון צור)

לצד היכולת הטכנית המצוינת יש לו אופי מעולה, ילד שרוצה לעבוד קשה, ללמוד ולהצליח. הוכנבוים סומך עליו מאוד ומאמין בו מאוד, למרות שברור לו שלוזון כמגן שמאלי לא יתמוך יותר מדי בהתקפה בגלל האופי ההגנתי שלו.

מחר במשחק האימון נגד הפועל חיפה, שיחל בשעה 10:30 במגרשי אתוס בחיפה, אמור הוכנבוים לנסות את לוזון בעמדה הזו. על פי שיחות עם שחקנים הוכנבוים בדק את העניין גם במהלך האימונים השבוע.