הפועל נצרת עילית תארח מחר החל מהשעה 15:00 את הפועל קטמון/ירושלים לקרב צמרת מסקרן במסגרת המחזור ה-15 בליגה הלאומית. הקבוצה של המאמן ירון הוכנבוים רוצה לסיים את הסיבוב הראשון עם עוד ניצחון ועם התואר המחייב - מועמדת לעלייה לליגת העל.

יהונתן לוי, ירון הוכנבוים ורועי כהן באימון הבוקר (צילום: יוסי וקנין)

היום, חמישי, בבוקר קיימה הקבוצה את האימון המסכם, שהיה קליל ובאווירה טובה. המאמן הוכנבוים קיים אסיפת קבוצה ובה דרבן את שחקניו לקראת המשחק מחר. המנכ"ל גיל ברעם נכח באסיפה ויצא ממנה משולהב.

בקבוצה יש דריכות ומתיחות לקראת המשחק מחר בגלל חשיבותו מבחינת צבירת הנקודות לקראת פתיחת חלון העברות בינואר. המיקום בטבלה יקבע את גודל ההשקעה בחיזוק הקבוצה. 

"המשחק נגד קטמון הוא משחק חשוב מבחינתנו. לא הייתי קורא לו משחק עונה כי העונה לא תוכרע לפי המשחק הזה", אמר לקראת קטמון הקשר גיא דיין, "המשחק חשוב לנו מאוד בשביל לסיים סיבוב ראשון בצורה טובה ולהכנס לסיבוב השני עם בטחון וכמה שיותר נקודות להמשך. גם חשוב לצמצם את ההפרש מקטמון".

המגן השמאלי אלי בלילתי, שהיה מורחק בשלושת המשחקים האחרונים, צפוי לחזור להרכב. הקשר האחורי המצוין פדרו לא יישחק בגלל צבירת חמישה כרטיסים צהובים. את מקומו בקישור יתפוס אוהד חזוט.

החלוץ הברזילאי חוליו סזאר לא יחזור לסגל ולא ישחק מחר, שכן למרות כל המאמצים להכשירו הוא עדיין לא כשיר ב-100 אחוז.