היעד מספר אחת של 'הטריו' - גיל ברעם, רועי כהן, ירון הוכנבוים - של הפועל נצרת עילית בקיץ 2018 היה החלוץ יובל שאוט. במאמץ רב הם הצליחו להחתים את הסקורר העפולאי, שבשנתיים האחרונות כבש 33 שערים.

צילום: שרון צור

רצה הגורל וכבר בתקופת ההכנה נפצע שאוט, כשקרע את הרצועה הצולבת. הוא עבר ניתוח, תקופת החלמה ושיקום. ימים לא קלים עברו על השחקן המוכשר ביותר שצמח בעפולה בעשור האחרון, אך הוא שמר תמיד על אופטימיות והבטיח לסובבים אותו שכבר העונה הוא יחזור לשחק וגם לכבוש.

בשבועות האחרונים חזר שאוט לערוך אימונים עם כדור. הוא עבד לבד ובצוותא עם מאמן הכושר שרון כץ ובפיקוח צמוד של הפיזותרפיסט תאופיק יחיא. שאוט חזר רעב לחזור מהר לכושר ולהיות שותף לעונה החלומית של המועדון.

והנה הזה קורה, הנה זה מתקרב - הקאמבק של שאוט. ביום שני צפוי החלוץ לחזור להתאמן אימונים מלאים עם הקבוצה לראשונה מאז שנפצע. המשמעות היא שהוא מתחיל למעשה את ההשתלבות שלו בקבוצה.

מתי הוא צפוי לערוך את הופעת הבכורה? הרבה תלוי ביכולת שלו לחזור מהר לכושר ולמקצבים שבהם נמצאת היום הקבוצה. הערכה היא שבעוד כחודש יוכל המאמן ירון הוכנבוים להתחיל לתת לו לשחק.

בשבוע הבא המנכ"ל גיל ברעם יעביר את שאוט בבקרת התקציבים ובכך יושלם צעד נוסף בחזרתו של הסקורר מבירת העמק למגרשים.

שאוט הוא בהחלט אחד השחקנים הכישרונים שצמחו באזור. שחקן עם יכולות התקפיות מגוונות - מיקום ברחבה, משחק ראש טוב, בעיטה מצוינת, קור רוח והמון חוכמה. הוא גם שחקן עם יכולת טכנית גבוהה והבונוס: יש לו על המגרש חיבור מצוין עם גיא דיין, איתו שיתף פעולה בהצלחה גדולה בעפולה.