הפועל נוף הגליל מארחת היום החל מהשעה 16:00 את הפועל רמת גן באצטדיון בעילוט. נוף הגליל מגיעה למשחק אחרי שבשישי שעבר השיגה ניצחון ראשון העונה בליגה על בני סכנין בתוצאה 1:2. 

גיא דיין. חוזר מהרחקה (צילום: שרון צור)

הקבוצה, שפתחה את העונה גרוע ומציגה יכולת חלשה, רוצה להיחלץ מהתחתית. כידוע היא עדיין מתחת לקו האדום עם ארבע נקודות בשישה משחקים. מנכ"ל הקבוצה גיל ברעם, שאינו שבע רצון מהתוצאות ומהיכולת, הקפיד להגיע לאחרונה לאימוני הקבוצה ולעקוב מקרוב על הנעשה.

לסגל של הקבוצה חזרו הקשר הבכיר גיא דיין והחלוץ בארי אבובוקרי, שהיו מורחקים נגד סכנין. האם דיין חוזר להרכב? התשובה חיובית ונראה כי המאמן איתי מרדכי גם משנה שיטה.

המנכ"ל גיל ברעם. לא מרוצה (צילום: שרון צור)

על פי המסתמן ההרכב נגד הפועל רמת הוא: שגיא מלול, אופק פישלר, ליעד אלמליח, אייל מלול, קובי מור, עודד אלקיים, ים כהן, פדרו פטארצי, רועי שוקרני, גיא דיין ויובל אבידור.

מהסגל יחסרו החלוץ תומר סויסה המורחק והקשר מחמוד ג'אבר, שנפצע השבוע במהלך אימון וייעדר כשלושה שבועות.

בקבוצה ישנה שביעות רצון מהבלם אופק פישלר, שהיה טוב נגד בני סכנין. כמו כן לקראת רמת גן ישנן ציפיות מרועי שוקרני, אחרי שני הבישולים שלו נגד בני סכנין, שיהיה הרבה יותר דומיננטי ופעיל.

אופק פישלר. מרוצים ממנו (צילום: שרון צור)

הגרעין הקשה של האוהדים צפוי להמשיך במחאה נגד המאמן איתי מרדכי, שכן הם אינם שבעי רצון מהתוצאות ומהיכולת שהקבוצה מציגה. האוהדים מצפים מהמנכ"ל גיל ברעם שיזעזע את עמדת המאמן. כזכור, במשחק נגד בני סכנין קראו האוהדים בשמו של מאמן הקבוצה לשעבר ירון הוכנבוים. "יש לנו מנכ"ל תותח ואנחנו יודעים שהוא לא ייתן לקבוצה להמשיך להציג כזו יכולת חלשה", אמר יו"ר חוג האוהדים עוז בן גיגי, "נמשיך במחאה נגד המאמן. אנחנו רוצים את ירון הוכנבוים בחזרה. מצפה לנו משחק לא פשוט. השחקנים צריכים להיות מרוכזים במשחק ההגנה. אנחנו חייבים לנצח בעילוט".