האם סאגת העברת ניהול הפועל עפולה להנהלה חדשה תסתיים בתוך שבוע? מקורב ליו"ר הפועל עפולה דני אסולין סיפר ל'מיינט העמק' כי בשבוע הבא צפויה להיות התקדמות גדולה בנושא.

דני אסולין (צילום: שרון צור)

"דני אוהב את הקבוצה ולא רוצה שתיפגע", אמר מקורב ליו"ר, "בשבוע הבא הוא יעביר את הדוח הכספי של הקבוצה לעו"ד חיים גורן או לכל אדם אחר. הוא רוצה לסיים את העניין מהר. יחד עם זאת הוא מקווה שראש העיר אבי אלקבץ לא יערים קשיים בכל הקשור להתחייבויות העתידיות של הקבוצה".

אותו מקורב ציין כי בימים האחרונים השקיע אסולין שעות על גבי שעות כדי לגייס כסף עבור המשכורות: "יש לו אחריות גדולה והשחקנים יודעים כמה דני היה לארג' איתם. הוא לא אהב את השביתה שהיתה והאיומים על עוד שביתה, אבל הוא בהחלט מבין אותם".

היו"ר אסולין חזר לנהל את הקבוצה לאחר בחירות 2013 בעקבות היבחרו של יצחק מירון לראש העיר. "בחמש השנים האחרונות דני, ששי, יורם ותומר הובילו את הקבוצה להצלחה מקצועית גדולה", אמר אותו מקורב לאסולין ל'מיינט העמק', "אי אפשר להגיד היום שזו היתה הנהלה לא טובה. זו היתה הנהלה מצוינת - שלוש פעמיים פלייאוף עליון, חצי גמר גביע המדינה, זכייה היסטורית בגביע הטוטו ולא מעט שחקני בית שהתקדמו והפכו לשחקני הרכב. אולי בעניין הכסף היו  לפעמים בעיות, אבל תמיד השחקנים בסופו של כל עונה קיבלו את כל מה שמגיע להם".