נשיא מועדון והבעלים של מכבי חיפה יעקב שחר נפגש היום עם ראש העיר נוף הגליל רונן פלוט. בפגישה גם נכחו מנכ"ל הקבוצה גיל ברעם, המנהל המקצועי רועי כהן ומאמן הקבוצה איתי מרדכי.

צילום: ישראל פרץ

בפגישה הציג פלוט את ההשקעה הגדולה של העירייה בפרויקט שיפוץ אצטדיון הכדורגל המתבצע בימים אלה במסגרת תכנית הקמת קריית ספורט חדשה עם מגרשי אימונים מיוחדים לנוער ועמידה בדרישות ליגת העל: "בעונה שעברה היינו במרחק של מילימטר מעלייה לליגת העל וגם העונה אנחנו ללא ספק נשאף גבוה, במטרה להוביל ולהיות בראש הטבלה".

צילום: ישראל פרץ

פלוט ציין את ההישג המדהים של קבוצת הנוער שעלתה השנה לליגת העל והפעילות הספורטיבית הרחבה של בית הספר לכדורגל בו לוקחים חלק מאות מילדי העיר. "יש כדורגל מקצועי, איכותי וטוב בנוף הגליל, אנחנו רוצים להשביח אותו ונשמח לשתף פעולה עם מועדון חזק ומפואר כמו מכבי חיפה", אמר פלוט.

הבעלים של מכבי חיפה יעקב שחר ציין כי בין מועדון מכבי חיפה למועדון הפועל נוף הגליל ישנו שיתוף פעולה הדוק כבר הרבה מאוד שנים ודבר זה ילך ויתחזק בעונה הקרובה. שחר נענה לבקשת ראש העיר להעניק לילדי העיר כרטיסי כניסה חינם למשחקים של הקבוצה באצטדיון סמי עופר.

צילום: ישראל פרץ

מהמועדון נמסר כי סוכם כי מכבי חיפה תממן את שכרו של המאמן איתי מרדכי. וכעת תעביר נוף הגליל את המאמן בבקרה התקציבית ובמשחק הבא, נגד בני סכנין בגביע הטוטו, יוכל לעמוד על הקווים.

צילום: מועדון נוף הגליל

הצדדים הגדירו את הפגישה כמצוינת. אחרי השיחה הטובה והעניינית הלכו כל משתתפי הפגישה לארוחה במסעדת 'תישרין' במתחם עופר סנטר בנוף הגליל. לארוחה הצטרף יו"ר הקבוצה רוני ליקוורניק.