הפועל עפולה תצא מחר למשחק חוץ קשה נגד עירוני רמת השרון. מבחינת העפולאים מדובר במשחק מפתח בעת הזו, שכן ניצחון יקפיץ את הקבוצה לצמרת הגבוהה. במילים אחרות היא תדבק לחבורה שמתמודדת על עלייה לליגת העל.

תומר סויסה (צילום: שרון צור)

על פי האימונים האחרונים מסתמן שמאמן הקבוצה יגאל אנטבי יפתח בהתקפה עם תומר סויסה, דור כוכב ודני גרופר. למעשה אנטבי ממשיך באותה שיטת משחק. בספסל יחכו להזדמנות שלהם החלוצים גל קתבי ומתן נחמני. האחרון עשוי לערוך את הופעת הבכורה המחודשת שלו נגד רמת השרון.

מחוץ לסגל המשחק: עידן דוד וענר שכטר הפצועים והזר מרטין מתיאס, שעדיין לא עבר בבקרת התקציבים. הקבוצה צריכה לגייס ערבויות על מנת לאשר אותו בבקרה. גם נועם גמון מחוץ לסגל בגלל פציעה.

בקבוצה מקווים כאמור לחזור מחר מרמת השרון עם שלוש נקודות. בבירת העמק מבינים שהם נכנסו עכשיו למאני-טיים, שבו יוכלו כבר עכשיו להבטיח את מקומם בפלייאוף העליון ויחד עם זאת גם להיות קרובים למקום שממנו עולים לליגת העל.

בבירת העמק גם מקווים שעכשיו, כשהגיע המאני-טיים, החלוץ הבכיר תומר סויסה 'יתפוצץ' ויתחיל לכבוש בצרורות.

ההרכב המשוער של עפולה מחר: רון שושן, גיזי דורבור, שי בן דוד, סהר בן מנשה, שמאור צעדון/ערן ארד, גרגץ יוריצה, נתנאל גולדמן, דור כוכב, אדיראן רוצ'ט, תומר סויסה ודני גרופר.