הערב בשעה ב-20:00 תארח הפועל גלבוע/גליל באולמה הביתי בגן נר את האלופה מכבי תל-אביב. החבורה של המאמן אריאל בית הלחמי מגיעה אחרי הניצחון הדרמטי על הפועל ירושלים 101:99 ועם תקווה להמשיך את המומנטום החיובי של פתיחת העונה – שלושה ניצחונות מארבעה משחקים. מנגד הצהובים מגיעים למשחק הזה כשהם עדיין לא ההפסד העונה ואחרי ניצחון מוחץ בדרבי נגד הפועל תל-אביב. גלבוע/גליל מגיעה עם סגל מלא למשחק.

חואקין שוכמן (צילום: שרון צור)

מהמועדון נמסר כי הם מרוצים מאוד מקצב מכירת הכרטיסים וכי נכון לשעת הצהריים נותרו רק כרטיסים בודדים והערכה היא כי עד המשחק ימכרו כולם.

"אנחנו רוצים לנצח, בטח שזה אצלנו בבית". התייחס חואקין שוכמן למשחק היום, "כל עוד תהיה את האנרגיה של הקהל כמו שבוע שעבר ונצליח לתת 40 דקות טובות נגד מכבי כמו שהיה לנו ברבע האחרון נגד ירושלים, אז יהיה לנו סיכוי לנצח".

על הקהל שנתן דחיפה אדירה לקבוצתו נגד הפועל ירושלים ועזר לה לנצח אמר שוכמן: "אם בכדורגל אומרים שהקהל הוא השחקן ה-12, אז אצלנו ללא ספק הקהל הוא השחקן השישי. הם נותנים השנה הצגות ואני מקווה  שאחרי הניצחון האחרון הם יבואו עוד יותר בהמוניהם וייתנו לנו את האנרגיות לנצח".

על פתיחת העונה הטובה שלו אמר השחקן: "אני מרגיש בסדר גמור. אני תמיד אומר כל עוד גלבוע/גליל תשחק כדורסל טוב אז ישפיע על כל שחקן באופן אישי. אני מקווה להמשיך להראות יכולות טובות והכי חשוב לעזור לקבוצה שלי לנצח".

מנכ"ל גלבוע/גליל, ארצי פרטי התייחס גם הוא למשחק ואמר כי תמיד יש סיכוי לנצח:  "אין ספק שמכבי פייבוריטית וזה לא משנה באיזה הרכב היא מגיעה, אבל אנחנו מתרכזים בעצמנו. מגיעים דרוכים ומוכנים במטרה להמשיך את רצף הניצחונות שלנו. אנחנו רוצים לצבור עוד ניצחון ועוד ביטחון כי כל משחק בליגה הזו הוא קריטי".