"את היהלום", שרו אוהדי הפועל נצרת עילית הערב ב'גרין' ובצדק. הקבוצה של 'הטריו' - גיל ברעם, רועי כהן וירון הוכנבוים -  הביסה את ראשל"צ בתוצאה 1:4, באחד ממשחקיה הטובים ביותר בשנים האחרונות.

צילום: אבי רביבו

בעקבות הניצחון ביצרה נצרת עילית את מעמדה במקום הראשון בטבלת הליגה הלאומית ופתחה פער שלוש נקודות מהשנייה בטבלה הפועל כפר סבא.

נצרת עילית עלתה למשחק נחושה ומרוכזת ומהר מאוד עלתה ליתרון 0:1. גיא דיין הרים כדור קרן וחוליו סזאר, שבר בצורת ארוכה, וכבש בנגיחה. ה-0:2 בא כמה דקות לאחר מכן בעקבות בעיטת עונשין מושלמת של דיין מכ-20 מטר.

השערים השלישי והרביעי נכבשו על ידי חלוץ הרכש הבכיר יובל אבידור, שאין עוררין על האיכויות שהוא הביא למשחק ההתקפי של הקבוצה. אבידור פורע את השטרות משחק שני ברציפות. ההחלטה לצרף אותו היתה נכונה.

צילום: אבי רביבו

צילום: אבי רביבו

מצטיין המשחק היה כרגיל הקשר האחורי הברזילאי פדרו, שחיסל את הקישור של ראשל"צ. פדרו היה פשוט בכל מקום והציג עוד משחק הגנה מהמשובחים שנראו ב'גרין' בשנים האחרונות.

משחק טוב מאוד היה גם לגיא דיין (בישול ושער), שהיה פעלתן מאוד במשחק, חד מאוד ואיים מספר פעמים על השער. שלושת שחקני ההגנה - אלון נצר, ליעד אלמליח ועופר ורטה - היו טובים מאוד. הם הציגו משחק שקט, רגוע ומתואם.  הקשר הצעיר ים כהן גם כן הציג משחק טוב עם המון חילוצי כדור ובכל הזדמנות גם איים על השער מבעיטות מרחוק.

צילום: אבי רביבו

המגן הימני אחמד קסום והמגן השמאלי אלי בלילתי הציגו משחק מגנים מצוין, הצטרפו נכון להתקפות ובהגנה היו מאוד אגרסיבים ובלתי עבירים.

נצרת עילית ממשיכה את מסעה אל עבר ליגת העל. בסיום המשחק חגגו האוהדים עם השחקנים. מראות שמחה מרגשות מאוד. כולם מבינים שיש הזדמנות העונה לכתוב את ההיסטוריה ולעשות עונה הישגית בלתי נשכחת.