אחרי התיקו המאכזב נגד הפועל רמת גן ביום שני, תחזור מחר הפועל עפולה למבצרה הביתי בעפולה עילית ותנסה להמשיך את המומנטום החיובי נגד הפועל קטמון, בתקווה לצאת עם 3 הנקודות ולהתקרב לחבורת הצמרת.

"זה משחק מאוד קשה נגד קבוצה שנמצאת במומנטום חיובי. הם ניצחו בשבוע האחרון את כפר סבא ונס ציונה וכמובן קיבלו שחקן חיזוק בדמות ערן לוי שכולם יודעים מה היכולות שלו. אבל מבחינתו אנחנו באים במטרה לנצח את המשחק, במיוחד שזה בבית שלנו", אמר יגאל אנטבי, מאמנה של עפולה שייאלץ להתמודד עם סגל חסר כאשר עידן דוד, נועם גמון וגרגץ' יוריצה עדיין פצועים.

יגאל אנטבי. מאוכזב מהתיקו ברמת גן (צילום: שרון צור)

עם כניסתה של ההנהלה החדשה ורצף הניצחונות שהגיעו, היתה תחושה שיש אפשרות ללכת יותר קדימה ולהשיג קצת יותר מפלייאוף עליון, כי בכל זאת אתם סך הכל 5 נקודות מהמקום השני. לנוכח רכבת ההרים שהקבוצה חוותה, אתה מסתפק בפלייאוף או חושב בגדול יותר?

"הדרך שלי כמאמן היא קודם כל להתקדם. גם כשהיינו למטה רציתי להתקדם לעבר הפלייאוף העליון וגם עכשיו אני רוצה להתקדם כמה שיותר במעלה הטבלה בלי קשר לעליית ליגה. אני רוצה לבוא כל משחק ולנצח, ואם נהיה שם בסביבות חודש אפריל אז נתמודד גם על זה. אבל כרגע הרצון הוא להמשיך כמה שיותר להתקדם לכיוון מעלה".

אחרי התיקו נגד רמת גן היתה תחושה של החמצה גדולה ואיבוד נקודות יקרות. איך אתה יצאת מהמשחק הזה?

"יצאתי מאוד מאוכזב מהתוצאה הזו כי יכולנו לנצח את המשחק הזה גם ביותר משער אחד, אבל לא היינו מספיק מרוכזים בחלק ההגנתי וזה עלה לנו בשער. בכל משחק כמעט אנחנו מובילים וכנראה אחר כך יש סוג של עייפות וחוסר ריכוז בדקות הסיום. אנחנו עובדים על זה ומנסים לשפר את זה".

לגבי סיום חלון ההעברות של ינואר, אמר אנטבי: "מתיאס מרתין חזר אבל הוא עדיין לא 100 אחוז. לגבי שחר הירש ועידו אקסברד יש מגעים ואני מקווה שלפחות אחד מהם יגיע כי אני חייב עוד חלוץ".

מבחינה אישית, אחרי כל הסערה שהיתה בקבוצה כשנכנסת לתפקיד הצלחת לייצב את הספינה ואתה רושם שמונה משחקים ללא הפסד. איך זה מרגיש להיות בעל הבית על הקווים?

"אני מרגיש טוב, נהנה בתפקיד ומאוד מחובר לשחקנים. נכון שהיתה תקופה פחות טובה, אבל השתדלתי לשים את הדברים בצד בשביל השחקנים; לשמור אותם ביחד ולהצליח, ואני שמח שעכשיו אנחנו בכיוון חיובי. כמו שאמרתי המטרה היא תמיד להתקדם קדימה ולחשוב חיובי ולא להתרפק על מה שהיה בעבר".