מאמן הפועל נצרת עילית ירון הוכנבוים העניק לשחקניו יומיים חופש לאחר המשחק נגד עכו, שהסתיים אתמול (יום שני) בתוצאת תיקו 0:0. הקבוצה תחזור להתאמן ביום חמישי ולמעשה תתחיל את ההכנות לקראת משחק העונה נגד הפועל כפר סבא.

ירון הוכנבוים בסיום המשחק נגד עכו (צילום: שרון צור)

על המשחק אתמול הגיב הוכנבוים ואמר: "פתחנו את המשחק מצוין, אבל לא הצלחנו לכבוש. אחרי שעכו שינתה שיטה המשחק הפך לשקול. בחצי השעה האחרונה של המשחק אחרי שעשינוי שינוי טקטי עכו הלכה אחורה, הגענו למצבים וגם אותם החמצנו. היו קטעים טובים במשחק והיו קטעים לא טובים. זו ליגה שוויונית ואנחנו רואים את התוצאות של היריבות בצמרת. זו ליגה קשה מאוד".

משחק שני שהקבוצה לא כבשה. סיבה לדאגה?

"אני מכיר את הקבוצה. יש לנו חלוצים טובים וגם הקשרים שלנו כובשים. ואנחנו יודעים להבקיע גם ממצבים נייחים. יש פה צירוף מקרים. כבר במשחק הקרוב נחזור לכבוש שערים".

הבלם יהונתן לוי (צילום: שרון צור)

איפה טעית במשחק נגד עכו?

"לא טעיתי בכלום. לא בהכנה ולא בניהול המשחק".

האם המקום הראשון יצר לחץ?

"אנחנו ממש לא לחוצים מהמקום הראשון. יש לנו סגל שחקנים טוב ויש אווירה טובה במועדון. אנחנו ממש לא לחוצים. אנחנו ממוקדי מטרה ויודעים מה אנחנו צריכים לעשות ועובדים קשה כדי שזה יקרה.

המנהל המקצועי רועי כהן עם ראש העיר רונן פלוט (צילום: שרון צור)

בבוקר שאחרי המשחק נגד עכו חילקו שבחים למשחקו של הבלם יהונתן לוי, שהמנהל המקצועי רועי כהן הביא רגע לפני סיום מועד העברות. לוי הציג משחק שקט, בטוח, קשוח וללא טעויות. על פי המחמאות שקיבל הבוקר 'בגרין' נראה כי הוא מעתה יפתח דרך קבע בהרכב של נצרת עילית.