הפועל נוף הגליל ערכה הבוקר אימון במגרש בגוש יעל בתענך-גלבוע, כחלק מההכנה לקראת השבוע הבא בו תשחק הקבוצה שני משחקי חוץ – ביום שני נגד הפועל עכו וביום חמישי נגד מכבי אחי נצרת.

צילום: הפועל נוף הגליל

האימון היום לא היה אימון שגרתי. המאמן איתי מרדכי החליט להפתיע את שחקניו וערך אימון כיפי, מהנה, שנועד לייצר אווירה טובה ואנרגיות חיוביות וכמובן גם חיבור מקצועי ושמירה על איכויות טכניות. מרדכי הכריז על טורניר וחילק את הסגל לארבע קבוצות.

מי הקבוצה שזכתה בטורניר? ובכן, הקבוצה שניצחה את הטורניר הפנימי, שנערך באווירה טובה, צחוקים וגם מתח היא הקבוצה שכללה את רועי שוקרני, יובל אבידור, תומר סויסה, עודד צוקול ותום סקלובין.

צילום: הפועל נוף הגליל

צילום: הפועל נוף הגליל

שחקנים בקבוצה סיכמו שבוע אימונים טוב מאוד, למרות הטרטור בין מגרשי האימונים. בתחילת השבוע התאמנה הקבוצה בחיפה וביומיים האחרונים בגלבוע. גם ביום ראשון תתאמן הקבוצה בגלבוע.

מי השחקן שהכי הרשים השבוע באימונים? הקשר רועי שוקרני מציג יכולת טובה מאוד וזוכה למחמאות מצד חבריו. שוקרני, שזו הקדנציה השנייה שלו בנוף הגליל אמור להיות מהשחקנים שינהיגו את הקבוצה העונה בדרך למטרה – פלייאוף עליון.

צילום: הפועל נוף הגליל

עוד שחקנים שמציגים יכולת טובה באימונים הם עידן גולן, ים כהן, מחמוד ג'אבר – שחקן עם פוטנציאל לפרוץ השנה, ליעד אלמליח ואופק פישלר.    

בסיום האימון נהנו השחקנים מאבטיח קר, שארגן להם מנהל הקבוצה שרון סויסה.