מנכ"ל הפועל נצרת עילית גיל ברעם דרך את המערכת לקראת חלון העברות בינואר. משמעות דריכת המערכת היא שברעם נתן אור ירוק למנהל המקצועי רועי כהן ולמאמן ירון הוכנבוים לחזק את הקבוצה ולעשות התאמות בסגל. לכן המגן הימני עופר ורטה הצטרף לאימונים.

ירון הוכנבוים ורועי כהן (צילום: שרון צור)

דריכת המערכת של ברעם מלמדת גם שעלייה לליגת העל הפכה מבחינתו למטרה שאפשר להשיג אותה ולכן כל המערכות בקבוצה הבוגרת מתכווננים למטרה הזו - מי מנהל הקבוצה המסור שרון סויסה ועד הפיזוטרפיסט תאופיק יחיא.

גיל ברעם (צילום: שרון צור)

מי צפוי להגיע בינואר? קשר וחלוץ בוודאות, למרות שלשחקן בכיר בקבוצה יש השגות לגבי ההחלטה להביא שחקנים במגוון עמדות. "צריך וחייב להביא חלוצים. כל השאר לא חייב. באמת שלא צריך. אבל אם עוד בלם או קשר יגיעו זו ברכה, כי זו עונה ארוכה", אמר.

הפועל נצרת עלית מארחת היום, החל מהשעה 14:00, ב'גרין' את הפועל איכסל במסגרת שלב ח' בגביע המדינה. המאמן ירון הוכנבוים יעלה בהרכב חסר ויעניק מנוחה לשחקנים בכירים.

מי שלא יתלבש היום למשחק הם גיא דיין, אחמד קסום, ליעד אלמליח ואיתן וולבלום. השלושה זקוקים למנוחה גם בגלל שהם סוחבים פציעות. בלעדיהם תצטרך הקבוצה לנצח את איכסל ולעלות לשלב הבא בו היא עשויה להגריל קבוצה בכירה מליגת העל או את היריבה הגדולה שלה הפועל עפולה.

כמו כן שחקנים מובילים כמו אלון נצר, פדרו,  ואחרים צפויים לשחק מחצית אחת בלבד או מקסימום 60 דקות.

הסיבה לכך שנצרת עילית לא עולה בהרכב הכי חזק שלה היא ברורה - הליגה הרבה יותר חשובה. זאת בהתאם לדריכת המערכת של ברעם.