הפועל נצרת עילית חזרה היום (שישי) אחר הצהריים למקום השלישי בלאומית, לאחר ניצחון דרמטי בחוץ על הפועל רמת גן בתוצאה 1:2. חלום העלייה לליגת העל חי ובועט.

גיבור הניצחון הוא לא אחר מאשר השחקן המחליף דניאל אגמי, שכבש את שער הניצחון בדקה ה-94, האחרונה בתוספת הזמן. שותף מלא לשער הזה הוא הבלם ליעד אלמליח, שבישל את השער. אלמליח הרים כדור מדויק מכ-30 מטרים, שעבר את כל קו ההגנה של רמת גן ונחת על פי השער וכאמור אגמי, בתיזמון מצוין, דחק את הכדור פנימה.

את השער הראשון לנצרת עילית כבש אייל דנין לאחר פריצה אדירה וסוחפת של אופק פישלר (משחק מצוין שלו) ומבישול של אוהד רבינוביץ הנפלא. משחק מצוין היה גם לאחמד קסום, שתופקד כמגן ימני ואוהד חזוט ששיחק בעמדת המגן השמאלי.

ירון הוכנבוים. המאמן הטוב בלאומית (צילום: שרון צור)

הניצחון העלה את הקבוצה של המאמן ירון הוכנבוים למקום השלישי בטבלה והיא נמצאת חזק במאבק על אחד משני הכרטיסים לליגת העל, כשבשבוע הבא היא מארחת את הקבוצה הטובה בליגה - הפועל קטמון-ירושלים.

הניצחון של נצרת עילית הוא לא דבר מובן מאליו, שכן הוכנבוים שוב הצליח בסגל חסר, ללא ארבעה שחקני הרכב, לנצח יריבה איכותית וטובה וזאת בזכות הגאוניות הטקטית שלו, השליטה המוחלטת בשחקניו והאמונה שהוא מחדיר בהם שאין דבר שהוא בלתי אפשרי, כשהוא זה שעומד מאחוריהם. 

הוכנבוים הוא היום המאמן הטוב בליגה הלאומית ולא סתם שמו עלה בימים האחרונים בעיר הכרמל, כמי שצריך לקבל לידיו את אימון מכבי חיפה.

כאמור בשבוע הבא הפועל קטמון-ירושלים מגיעה ל'גרין' למשחק עונה מסקרן, שאם נצרת עילית תנצח בו, יהיה קשה שלא להדביק לה את התואר - מועמדת לעלייה לליגת העל. ובתוך כך, המנהל המקצועי רועי כהן והמנכ"ל גיל ברעם יצטרכו לבחון כיצד הם מחזקים את הקבוצה בחלון העברות בינואר, כדי לא למסמס את ההזדמנות לעלות לליגת העל.