המומנטום החיובי של הפועל נוף הגליל נמשך. הערב ניצחה הקבוצה  במסגרת גביע המדינה נגד בית"ר כפר סבא מליגה ב' בתוצאה 0:4. ולפיכך, המנכ"ל גיל ברעם, המנהל המקצועי רועי כהן, מנהל הקבוצה שרון סויסה, המאמן איתי מרדכי, עוזרו מנו הרוניאן ושאר הצוות המקצועי יכולים להיות מרוצים - משחק שישי ברציפות ללא הפסד.

עודד צ'וקול (צילום: שרון צור)

המאמן מרדכי עלה בהרכב שונה מזה שעלה במשחקים האחרונים, בעיקר כדי לתת דקות משחק לכאלה שפחות משחקים במסגרת הליגה וגם כדי לתת קצת מנוחה לשחקנים המובילים לקראת המשך המאבקים בליגה. כידוע, ביום שני מארחת נוף הגליל את הפועל עפולה, במשחק רגיש מאוד.

נוף הגליל לא התקשתה הערב נגד היריבה מליגה ב'. היא לא הציגה יכולת גבוהה במיוחד, אבל היתה יעילה בהתקפה. המגן השמאלי קובי מור כבש ראשון. אחריו כבש גיא דהאן. את השער השלישי כבש עודד צ'וקול - שער בכורה והיסטורי בקבוצה הבוגרת. צ'וקול הוא הכישרון הגדול שצמח במחלקת הנוער בשנים האחרונות והוא מסומן כדבר הבא בקבוצה.

השער הרביעי נכבש על ידי עידן גולן בשער הבכורה שלו העונה ובכלל במדי נוף הגליל. גולן שבר בצורת ארוכה מאוד. את השער האחרון שלו הוא כבש ב-27 בינואר 2018 במדי הפועל חיפה. שנה ותשעה חודשים שגולן לא כבש. בקבוצה יכולים עכשיו רק לקוות שהשער הזה ישחרר אותו ויעניק לו ביטחון להמשך. 

המאמן איתי מרדכי והמנהל המקצועי רועי כהן (צילום: אפי שריר)

המנכ"ל גיל ברעם ( צילום: שרון צור)

מנהל הקבוצה שרון סויסה עם עידן גולן (צילום: הפועל נוף הגליל)

השוער רועי פוקס קיבל דקות ראשונות העונה. היתה לו הצלה אחת וברוב המשחק לא היתה לו עבודה בכלל.

נוף הגליל עברה את משוכת הגביע ועכשיו היא עם הפנים אל עבר המשחק ביום שני נגד עפולה, שצפויה להגיע עם מאמן חדש על הקווים. 'הדרבי', כפי שנהוג לכנות אותו, הוא לא עוד משחק בליגה הזו. היריבות עצומה והמשחק הזה מקפל בתוכו המון אמצויות, כעסים ויריבות ספורטיבית. מרדכי צריך להבין שעבור אוהדי הקבוצה לא מדובר בעוד משחק, בטח אחרי מה שקרה במחזור האחרון של העונה שעברה.