הפועל עפולה היא אחת מקבוצות החוץ הגרועות בליגה והיום באשקלון היא לא הצליחה לשנות את ההרגל הרגע שלה – לשחק לא טוב מחוץ לאצטדיונה הביתי. עפולה הפסידה 0:2 להפועל אשקלון ונתקעה על 50 נקודות.

יגאל אנטבי. חבל (צילום: שרון צור)

ראשי עפולה סימנו את המשחק נגד אשקלון כקריטי בהתמודדות על העלייה לליגת העל. לפיכך, ההכנה היתה בהתאם – השחקנים זכו לשקט תעשייתי ולתנאים הכי טובים, כולל בית מלון, וכל זה כדי להגיע למשחק במוכנות המקסימלית כדי לנצח. יש לציין לשבת את הנהלת הקבוצה, מהמנכ"ל יוסי כהן ועד חבר ההנהלה מיכה סילקו, על התנאים והאווירה הטובים שיצרו כדי שהשחקנים יוכלו להגיע מפוקסים למשימה החשובה.

למרות ההכנה המצוינת עפולה אכזבה במאני טיים. החבורה של המאמן יגאל אנטבי פתחה טוב את המשחק, כהרגלה יש לציין והיא הגיע למספר הזדמנויות אך לא הצליחה לכבוש. בהמשך המשחק היא דעכה, כמו שקורה לה ברוב המשחקים, והתקשתה לייצר מצבי הבקעה. הקשר אדריאן רוצ'ט, שההתקפה תלויה הרבה בו, לא הציג משחק מספיק טוב ואיכותי וזה השפיע משמעותית על כל הקבוצה.

המנכ"ל יוסי כהן. תנאים מקסימליים לשחקנים (צילום: שרון צור)

יש לציין כי עפולה הפסידה לקבוצה שסובלת לאחרונה מהמון בעיות. אין לשחקנים שם שקט תעשייתי ובכל זאת העפולאיים לא ניצלו זאת.

בשורה התחתונה, עפולה עדיין לא צריכה לומר נואש על חלום העלייה לליגת העל. למעשה היא צריכה לחכות לתוצאות המשחקים בפלייאוף העליון שיתקיימו ביום שני ולקוות לתוצאות שישרתו את האינטרסים שלה.

בעוד עשרה ימים תארח עפולה באצטדיונה הביתי את בית"ר תל אביב/רמלה למשחק שנראה היום כהזדמנות האחרונה של הקבוצה להישאר צמודה למאבק על העלייה לליגת העל.