אם סוגיית חילופי הנהלות בהפועל עפולה לא היתה עומדת על הפרק, סביר להניח שיגאל אנטבי כבר לא היה מאמן את הפועל עפולה. אך מאחר ולא ברור מי ינהל את הקבוצה בקרוב, סוגיית המאמן הראשי עדיין בסימן שאלה.

מאז שאופיר חיים עבר להפועל תל אביב הקבוצה איבדה גובה בטבלה. המאזן של אנטבי: שתי נקודות מתוך תשע. למעשה, ההנהלה שמינתה את אנטבי למאמן זמני לא ממנה אותו למאמן ראשי. הסיבה: היא לא מרוצה מתפקודו.

יגאל אנטבי (צילום: שרון צור)

היו"ר דני אסולין הוא זה שדוחף שיש להחליף את אנטבי לאלתר, אך הנשיא ששי יעקב מתלבט. לצד זה מבינים השניים שיכול להיות שבעוד כמה ימים הם לא ינהלו את הקבוצה או לחילופין ינהלו אותה יחד עם נציגי ראש העיר אבי אלקבץ. לפיכך, הם דוחים את ההחלטה לגביו (יש להם עוד שבועיים להחליט סופית).

אנטבי יודע איפה הוא חי וככל הנראה קיבל רמזים כי לא מרוצים ממנו. הסימן שלו לכך שאולי, לכאורה, מעמדו התערער הוא שההנהלה לא העניקה לו גיבוי - כלומר, הודעה מפורשת שהוא המאמן הראשי עד סוף העונה.

ששי יעקב (צילום: שרון צור)

לצד המשבר הכלכלי/ניהולי של הקבוצה מתעורר עכשיו גם משבר מקצועי. זו התפתחות לא טובה שכן הסגל של עפולה הוא מהאיכותיים בליגה ואם התאמה נכונה בינואר, בעיקר בהתקפה, עפולה יכולה להתמודד בצמרת העליונה.

בעונה בה אין יריבה שהיא מעל כל הקבוצות, גם לקבוצה כמו עפולה יכולה להתפתח הזדמנות להתמודד על אחד משני הכרטיסים לליגת העל. השאלה האם זה יהיה עם אנטבי או עם מאמן אחר? תישאר פתוחה, אבל לא לעוד הרבה זמן.