הפועל נוף הגליל נדדה היום למגרש בגוש יעל בתענך (מגרשה הביתי של הפועל אסי גלבוע) וקיימה אימון בוקר. גם מחר תתאמן קבוצה במגרש בגלבוע.

המאמן איתי מרדכי וצוותו מכינים את הקבוצה לקראת השבוע הבא, בו תקיים הקבוצה שני משחקים - ביום שני נגד הפועל עכו וביום חמישי נגד מכבי אחי נצרת. האימון התנהל באווירה טובה ובקצב טוב.

עידן גולן (צילומים: שרון צור)

אחד השחקנים הבולטים באימונים האחרונים הוא החלוץ (כנף ימין) עידן גולן, שמציג יכולת טובה. שחקנים מספרים כי הוא אחד משחקני הרכש הטובים שהגיעו לקבוצה, משקיען, רציני, אוהב ללמוד ועם איכויות שיכולות לעזור למטרות של הקבוצה.

גם בצוות המקצועי מרוצים מהיכולת שמציג גולן. האם המאמן איתי מרדכי יקפיץ אותו להרכב? ביום שני בעכו התשובה. אין ספק שהוא ראוי כבר לקבל מקום ב-11 גם לאור האימונים הטובים שלו וגם לאור היכולת שהציג בדקות ששיחק נגד כפר קאסם.

שרון סויסה ושחקני הקבוצה. אוהבים אותו

בשיחות עם אתר 'מיינט העמק' החמיאו היום שחקני הקבוצה לעבודה ולהשקעה של מנהל הקבוצה המסור שרון סויסה. שחקנים החדשים שהגיעו העונה לקבוצה ועברו כמה קבוצות בליגת העל ובלאומית סיפרו כי הם טרם נתקלו במנהל קבוצה ששם את כל הלב והנשמה שלו עבור השחקנים.

"שרון הוא מדהים. איש עם לב גדול. הוא רוצה שכל אחד ואחד מהשחקנים יצליח. מרגישים את זה", אמר אחד השחקנים החדשים בסגל, "כשהוא נמצא הכל מתוקתק להפליא. לפני כפר קאסם חיכה לנו חדר הלבשה שהיה בו הכל מהכל. לימונדה, בננות, תמרים, ערכת קפה והכל מסודר יפה-יפה. הוא הביא שתי צידניות עם מים קרים, בקבוקים אישיים וג'לים להתאוששות. אין על שרון. הוא נכס".