ראש העיר עפולה אבי אלקבץ, האוהד מספר אחת של הפועל עפולה, היה אורח הכבוד במשחק פתיחת העונה של הקבוצה בבית נגד הפועל פתח תקווה. מה שראה, כשלצידו אורח כבוד נוסף חבר הכנסת העפולאי אופיר כץ, צריך להדאיג אותו. גם היו"ר עמיר נוי, שעשה כל שביכולתו לבנות קבוצה אטרקטיבית, צריך לדאוג. 

המאמן פליקס נעים (צילומים: שרון צור)

יובל שאוט

אוהד חזוט

השורה התחתונה: עפולה חייבת מהר להעביר את כל הסגל, כי מי שנמצא כרגע לא יספיק להמשך המאבקים. המטרה המוצהרת -  פלייאוף עליון, יכולה מוקדם מאוד להיות חלום בלתי ניתן להשגה.

עפולה בהרכב חסר מאוד, בגלל הבעיות מול הרשות לבקרת תקציבים, הציגה משחק חלש מאוד. פתח תקווה עלתה ראשונה ליתרון 0:1 בצדק, אך בניגוד להתרחשויות על המגרש עפולה הצליחה להשוות משער אדיר של מי עם לא כוכב הקבוצה יובל שאוט, שאושר בבקרה רק כארבע שעות לפני שריקת הפתיחה. המשחק הסתיים בתיקו 1:1.

אדריאן רוצ'ט

גל ברזאני

השחקנים שלא עברו בקרה

שינהר מורד

ביציע ביקרו את התנהלותו של המאמן פליקס נעים על הקווים. שכן במהלך כל המחצית הראשונה ישב בספסל וכמעט לא קם להעיר ולכוון את שחקניו. גם כשעמד במחצית השנייה לא כיוון את שחקניו.

סיכום המשחק: עפולה ניצלה בנס מתבוסה ביתית כואבת. פתח תקווה היתה טובה יותר בהרבה, אבל לא השכילה לתרגם את פערי האיכות לשערים. התוצאה המשקפת היתה צריכה להיות 1:5.

ראש העיר אבי אלקבץ וח"כ אופיר כץ

עמי אסייג, ראש העיר אבי אלקבץ והיו"ר עמיר נוי

מנכ"ל העירייה שלום שלמה

עומרי זריהן ובני בן עזרא

ראוי לציון: השוער גל ברזאני הדף בדקות הסיום כדור קשה והיו לו עוד מספר הצלות. הוא למעשה חתום על תוצאת התיקו. הוא היה ממש גיבור המשחק.

הדבר היחיד שעפולה יכולת לקחת מהמשחק הזה קרה דווקא ביציע 'המרפסת' כשראש העיר אבי אלקבץ הבטיח שבתוך שבועיים כל שחקני הסגל שנשארו (לא כולל החמישה ששוחררו) יעברו ברשות לבקרת תקציבים.